Wpis z mikrobloga

@hacerking: ile mozna zarobic uprawiajac jedno z 38739873 odłamów karate, bo za kopanie w świński pęcherz nawet w jakiejś pierwszej lidze na pewno są to całkiem ok pieniądze jak dla przeciętnego zjadacza chleba

Czołowi gracze Fortuna 1 Ligi mogą liczyć na zarobki rzędu 25 000 złotych. Ligowi średniacy z pewnością nie zainkasują więcej niż 12-15 000 złotych miesięcznie.


patałachy z ekstraklasy to zarabiają pewnie po 30-100k msc (_
Dobra, ja rozumiem hejt na nią, to jednak przypominam, że na początku związku, to ona miała większe sukcesy sportowe, a do tego porzuciła karierę w karate, by wspierać Lewego, więc takim "plastikiem" bez mózgu ona nie jest ;)


@hacerking: Nie chciało się robić karate to teraz trzeba tańczyć baciate ghehehehhehe
@MrBudget: no nie trzeba być znawcą ludzkiej natury, trzeba wykopkiem xd.
Może rucha się i nie szanuje męża.
Może nie rucha się, szanuje męża, a to tylko spaczony mózg wykopka nadinterpretuje pierdoły, które normalnych ludzi zupełnie nie obchodzą.
A może oboje ruchają się z kim popadnie razem mają tylko dzieci, a całe małżeństwo to układ czysto biznesowy.
#!$%@? wie i #!$%@? mnie to obchodzi. Realia są takie, że poza wykopem nie
@kamikaze_: mnie rozśmieszyło jak nie mogła powiedzieć, ze córka idzie tam do 5 klasy podstawówki czy coś xD nie, ona musiała powiedzieć, ze do klasy SZKOŁY BRYTYJSKIEJ. żeby nikt nie pomyślał, ze jej dziecko chodzi do jakiejś zwykłej warszawskiej tfu szkoły, tylko szkoły BRYTYJSKIEj w Warszawie