Wpis z mikrobloga

I nawet jeśli to co w tym złego? :)


@Krupier: nic, ton tego artukulu.
nic nie miej, kis sie w kurniku 35m
przeciez tam pada to 35m. Stąd to wiem.
skoro ta klitke porownuje z ludzmi, ktorzy biora kredyt na duzy dom, to domyslam sie ze to jego cel. mieszkanie w kawalerce tyle ze z dzialka (po rodzicach zapewne)
jeden plus ze juz te 100 tys staje sie realna kwota za
@Megasuper: @Uuroboros @Bad_Wolf @szybki-bill1 @GOHAN @makrel_gieldowy @adeekk1989 @CXLV @FuckYouTony @Krupier
Dobra mikrki.
Szybkie sledztwo. Wrzucilem typa na bęben FB.
90% to wysrywy antypisowskie z soku z buraka. Gdzies pomiedzy tym relacje z budowy takich domkow.
Typ je buduje dla innych za hajsy.
Do tego WP.
Wszystko się zgadza. Zwykly art pod reklame ziomeczka.
Szkoda gadac.
@pendzoncy_jez: moze to i jego zyciowy szczyt ale czy jego baba chce 30 metrowy domek XD rownie dobrze mogli napisac "incel zbudowal szalas w lesie i zyje tam jak knur" XD

na ch komu dom w lesie, celebryta jest ze sie ukrywa po lasach?
35m2, ale oprócz tego miejsce na auto, wiata, gabinet na poddaszu, ogródek, miejsce na grilla/piec do pizzy, jakaś szopka na narzędzia, możliwość postawienia głupich regałów przy ścianach na zewnątrz i po podliczeniu robi ci się powierzchni faktycznie użytkowej kilkukrotnie więcej niż to co oferuje typowe polackie mieszkanie.


@CXLV: nie no tablet, ajfon, telewizor, pyszne.pl i odpada ci wiekszosc rzeczy bo ci ludzie nic takiego nie robia wiec wiekszosc tych rzeczy jest
Dobra mikrki.

Szybkie sledztwo. Wrzucilem typa na bęben FB.

90% to wysrywy antypisowskie z soku z buraka. Gdzies pomiedzy tym relacje z budowy takich domkow.

Typ je buduje dla innych za hajsy.

Do tego WP.

Wszystko się zgadza. Zwykly art pod reklame ziomeczka.

Szkoda gadac.


@pendzoncy_jez: to, że WP wrzuca gównoarty dla zasięgów i klików to nic nowego.

Ja po prostu nie widzę powodów do krytyki dla życia w domku 35
@Krupier: mi tez się wydaje ze to fajna sprawa. Nie dla mnie bo nie chce mi się dojeżdżać, lubię mieć sklep 100m od siebie, żarcie na dowóz i zupełnie wolne w weekend/po 16 w tygodniu ale jak ktoś jest bardziej robotny to domek za nadupiu w środku lasu brzmi jak mega wygryw. Bonusowe punkty za prace zdalna i dobry net
@Megasuper i nie wiem o co raban… od 18 roku życia wynajmuje pokój od 10 lat, właśnie w tym miesiącu finalizuje kupno działki, już uzyskałem z gminy warunki zabudowy na domek murowany na zgłoszenie do 35 m2 + antresola 13 m2. Dla mnie singla wystarczająco. Wszyscy mi mówią, że to poyebany pomysł, a ja myślę, że nie… od przeszło 4-5 lat szukałem jakieś cenowej okazji bo na mieszkanie sobie nie mogę pozwolić.
Jeszcze mały disclaimer… zabudowa rekreacyjna, docelowo przystosowana do zamieszkania całorocznego, ale planuje tu wracać z zagranicy (jak się powiedzie, taki jest plan), więc cały czas zamieszkiwany nie będzie… i tak już prowadzę koczowniczy tryb "pomieszkiwania" to tu to tam, co mnie meczy bo nie mam dokąd wracać i musieć użerać się z obcymi ludźmi.