Wpis z mikrobloga

Mam apel do @m__b, @a__s i całej #moderacja wspaniałego #wykop. Myślę, że tag #reprezentacja powinien służyć wszystkim wszystkim, nie tylko fanom #pilkanozna. Dlatego uważam, że belka tagu musi być zmieniona. Reprezentacja kraju to nie tylko nasze wspaniałe orły, ale również siatkarze, koszykarze, lekkoatleci, tenisiści (chociaż oni akurat rzadko grają w biało-czerwonych barwach), skoczkowie, kolarze oraz wiele innych, mniej lub bardziej niszowych dyscyplin. Sprowadzanie tagu reprezentacja tylko i wyłącznie do piłki nożnej do błąd.

Co więcej, polscy piłkarze już dawno udowodnili, że nie można na nich liczyć. I moim zdaniem, wszyscy tylko nie oni powinny reprezentować Polskę.

Jeśli się ze mną zgadzacie, to proszę o plusika.

#siatkowka #koszykowka #lekkoatletyka #tenis #skoki #kolarstwo
  • 12
@groman43: i jakby miała wyglądać dyskusja na tagu # reprezentacja jeśli miałby być ogolnosportowy? Moim zdaniem jałowo, dlatego raczej zostałbym tutaj, już tradycyjnie z piłką nożną. Natomiast nie mam nic przeciwko przeniesieniu się na jakiś inny tag typu # laczynaspilka lub lepiej #dzielinaspilka. Tylko mi potem nie gadać, że piłka to może być też ręczna albo lekarska albo do metalu.
Obecnie z tagu najczęściej korzystają fani piłki nożnej.

@a__s: ciekawe dlaczego: https://wykop.pl/wpis/72783589/siatkowka-reprezentacja-wykop-ludzie-blagam-was-pr

Ludzie błagam was przestańcie już z tymi wpisami/komentarzami łączącymi te 2 tagi. Odechciewa się wchodzić na wykop od czytania tych jałowych dyskusji. Może niech #moderacja coś z tym robi?


Nie do końca rozumiem o jakie łącznie chodzi? siatkówka i reprezentacja nie wolno łączyć??
Obecnie z tagu najczęściej korzystają fani piłki nożnej. Ale nie mówimy nie - jesteśmy otwarci na Wasze sugestie :-)


@a__s:

To by zadziałało, przecież często bywa tzw "martwy okres" kiedy kadra nie gra i wtedy na tagu jest cicho.
@groman43: może siadło by coś w formie sylwetek najbardziej znanych przedstawicieli dyscplin? Świątek, Lewandowski, Szczęsny, Zieliński, Kurek, Ponitka, Natalia Kaczmarek, Stoch, Kwiatkowski - coś takiego, można dowolnie dodawać, ujmować. Niestety jestem strasznie słaby z grafiki, ale coś takiego bym widział.
@groman43: szczerze rzadko używam tego tagu, czasami nawet jak pisze o reprezentacji to raz używam raz nie. Myślę, że większość osób stale oglądających piłkę nożną i często dzień w dzień komentujących tu się ze mną zgodzi, że dla fanów piłki liczy się tylko przynależność nadrzędna piłki do tagu #mecz. Pomijając heheszki i trolling z siatkówki to po prostu wytworzyła się na #mecz w miarę stała społeczność skupiona wokół piłki nożnej,