Wpis z mikrobloga

@MegiMegi: ogolnie wypok skupiał kiedys sporo ludzi z różnymi zajawkami. Po "wielkim filtrze" aka "wykop 2.0" zostali ludzie z różnymi zaburzeniami i osoby, które są tu z przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz
@SarahC: Nie bo masa z tych, co była aktywna odeszła. Cześć usunęła konta, inne leżą odłogiem.

Ja na początku też byłem mniej aktywny ale przyzwyczaiłem się choć nadal nie brakuje tu błędów i możnaby dodać parę funkcji.
  • Odpowiedz
@SzycheU: Ja nie mówię że nie odeszli ale ludzi co robią kontent to ja ci mogę z nicków powymieniać reszta tylko plusuje albo odwala #!$%@? komentarze w ramach trolowania które się nawet w ramach żartów nie nadają

użytkowników jakby mniej za to zbiórek na potrzebujących więcej
i #!$%@?ło tych politycznych, nie idzie wejść w cokolwiek żeby nie czytać propagandy już #!$%@? z jakiej strony
nie ma natomiast kontentu z zagranicy praktycznie
  • Odpowiedz
@Returned:

ogolnie wypok skupiał kiedys sporo ludzi z różnymi zajawkami. Po "wielkim filtrze" aka "wykop 2.0" zostali ludzie z różnymi zaburzeniami i osoby, które są tu z przyzwyczajenia.

Większa fala odpływu takich ludzi była chyba po "rozmowach o życiu" z "Masą".
  • Odpowiedz
  • 1
@MegiMegi: Przed wprowadzeniem nowego wykopu było trochę inaczej. Był 4-5 razy większy ruch niż teraz.


Nowy wykop w miarę zbiegł się w czasie z kilkoma awanturami z moderacją, po których ja sam miałem przerwę od wykopu. Ostatnio się mode uspokoili bo chyba Michał ogarnął że vikop nie jest już tak przyciągający jak kiedyś i #!$%@? użytkowników kończy się ich odejściem. Sam siedzę tu może 30% czasu co kiedyś - poodchodzili ludzie
  • Odpowiedz
@Returned:

to też, ale po "masie" nie odeszło aż rak duzo ludzi jak po wypoku 2.0

Może nie tyłu, ale tamten odpływ był stopniowy i zniknęło dużo osób prowadzących "specjalistyczne" i hobbystyczne tagi. Pamiętam oficjalne wpisy wyrażające zniesmaczenie i pożegnania.
  • Odpowiedz
@MegiMegi ehh, jak się zacząłem spotykać z dziewczyną po psychologii, to się okazało nagle że i ja i moi znajomi i rodzina i w ogóle połowa ludzi wszyscy maja jakieś zaburzenia lub inne problemy psychiczne. Ja ro zawsze sobie mówiłem "on tak ma, ona taka jest, to jest właśnie jego specyfika" a tu się okazuje że ta specyfika to najczęściej jakieś problemy :)
  • Odpowiedz
z tą różnicą, że tu dają o tym znać, poza Internetem już nie tak chętnie.


@MegiMegi: bo zazwyczaj jeśli się przed kimś otwierasz i mówisz o takich rzeczach to on/a ucieka.
  • Odpowiedz
Przed wprowadzeniem nowego wykopu było trochę inaczej. Był 4-5 razy większy ruch niż teraz.


@SzycheU: Wydaje mi się, że to powoli wraca do normy. Jeszcze z 3 miesiące temu było na oko z 70% tyle ludzi co teraz,
  • Odpowiedz