Wpis z mikrobloga

@km00787: Ta czcionka jest jakoś tyci kłak zbyt ostra i zbyt wyboldowana patrząc na kontrast reszty zdjęcia, że o kolorze serca nie wspomnę.

Przyznaj, #!$%@? cię strzela że kumplowi się ułożyło w życiu, a tobie zostało robienie fejurów dla piwniczaków którzy z nienawiści łykną wszystko. Zdjęcia pas was #!$%@?ą, sesje ciążowe was #!$%@?ą, dzieci was #!$%@?ą, szczęście innych ludzi was #!$%@?. Tylko poklask od przegrywów został i renia ręczkowska. Już sam
sesje ciążowe was #!$%@?ą


@eeehhh: a to akurat #!$%@?. Już kilka par porobiło sobie takie zdjęcia. Najpierw przed ciążą. Obowiązkowo wrzucane foto z bebechem, potem po porodzie foto z karmienia z cycem na wierzchu. Potem kilka sesji plenerowych z dzieckiem. Po co to wszystko robić to jedno, ale po co ludzie to jeszcze upubliczniają? xD
@km00787: ogólnie jak kobieta lubi takie rzeczy to należy uciekać jak najszybciej się da. To jest ta sama kategoria cringeu co napisy na ścianach "w tym domu wszyscy się kochają, mówią sobie dzień dobry, są dla siebie uprzejmi". Po pierwsze to wedle zasady, król nie musi mówić że jest królem, jak ktoś chce coś takimi napisami pokazać światu to kłamie (w 100% przypadkach kobiety z takimi napisami na ścianach są #!$%@?ęte),
@StdPtr: @Kiedys_Mialem_Fejm @masz_fajne_donice @Desire22 Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą, jeszcze więcej heheszków w stylu kobieta jest lepsza w związku, a facet do niczego. Zresztą dla mnie to nie są heheszki tylko ludzie naprawdę tak myślą patrząc na to co się dzieje. Kobieta zdradza, to wina partnera bo się nią nie zajmował, kobieta odkrywa swoją pasję, 5 lat szybciej na emeryturę. Przy rozwodzie z jej winy to i tak ty
Po co to wszystko robić to jedno, ale po co ludzie to jeszcze upubliczniają? xD


@Ogau: No kurde nie wiem - bo chcą się podzielić swoim szczęściem, pokazać po latach znajomych, mieć coś na pamiątkę itd. Normalni ludzie tak robią, taka jest proza życia. To już nie jest karyński spam fociami z Sony Ericsona K500i tylko profesjonalnie zrobione kilka fotek - i tak jest źle xDD Fun fact - nikt nikogo
@Desire22: Miałem i według mnie co innego żartować między sobą, podsyłać memy. A co innego mówić publicznie, robić sobie takie zdjęcia. Potem kobiety mają sprane mózgi jak Lewandowska że ona to wszystko ciężką pracą osiągnęła nie to co Robert co miał po prostu talent i farta XD Nie znam twojej dziewczyny, więc nie wiem ale większość kobiet no i sporo facetów ma sprane mózgi że uważają ze to prawda i potem
@km00787: tak, tak, to takie żarty. Pewnie wśród znajomych ta żona też tak żartuje, że jej chłop jest kimś gorszym, a wszyscy się śmieją razem z nią, gdy ona go wyśmiewa

Miales kiedys babe? Nie zartowales sobie z nia?


@Desire22: To zaproponuj jej takie zdjęcie, które wrzucicie na social media, że ty trzymasz karteczkę, że jesteś tą lepszą połową, a ona że jest tą drugą i daj znać jak zareagowała
@eeehhh: ja rozumiem wrzucić zdjęcie dzieciaka. Nawet wrzucać z nim zdjęcia codziennie. Ale po co upubliczniać fotę, jak dzieciak ssie mi cyca? I po co iść do fotografa po takie ujęcia? Dlaczego ktoś chce pokazywać swojego cyca i dzieciaka na jednym zdjęciu publicznie xD? To jest dzielenie się radością? Chyba radością z tego, że cycki większe po ciąży
@lentilek: To jest takie publiczne, ze trafi to sobie jako smieszna wspominka do wspolnego albumu ze zdjeciami. Ale tak znajda sie takie zwiazki, ze baba jedzie po facecie a facet jak kundel ze spuszczona glowa wszystko znosi.