Wpis z mikrobloga

Cześć, mam problem natury psychicznej, mogę powiedzieć to obniżenie własnej wartości, lęki i taka jakby fobia, próbowałem hipnozy u najlepszego, certyfikowanego hipnotyzera ale mam wrażenie że był bardziej stan „relaksu” niż jakiegokolwiek transu… nie mogłem się skupić na jego sugestiach, na tym co do mnie mówi… a hipnoza to moja ostatnia deska ratunku. Macie jakieś rady? #hipnoza #psychologia #nerwica #depresja #zdrowie
  • 10
  • Odpowiedz
@JesteMlodyGzGdyni: Myślałem, że są napisy i można je przetłumaczyć automatycznie. To komplikuje sprawę. Później spróbuję to jakoś w skrócie opisać (ten oznaczony fragment, bo głównie o niego mi chodziło, a tłumaczenie słowo w słowo zajęłoby bardzo dużo czasu).
Chodzi o:
- reframing technique
czyli na polski to będzie chyba: technika przeramowania
  • Odpowiedz
@danieldan: nic nie ruszyłem… dalej mam ciągle napięte ciało, ciagle zaniżony nastrój przez co moje libido bardzo cierpi (przestały mnie podniecać dziewczyny całkowicie) jestem impotentem odkad się zaczęły moje problemy psychiczne, mam prawdopodobnie traumę złożoną (o której się wstydzę mówić w pełni otwarcie) myślisz że to kwestia kontroli? Jestem u najlepszego i jedynego certyfikowanego hipnoterapeuty w moim miescie…
  • Odpowiedz