Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: Z jednej strony - rozumiem przytyk.
Z drugiej, mój iPhone nie używa USB do przesyłania danych od 5 lat, bo wszystko leci przez wi-fi automatycznie do iClouda. Nie mówiąc już o tym, że jak potrzebuję coś przesłać to używam AirDropa.
  • Odpowiedz
  • 64
@JudzinStouner: No, widzisz ja chciałbym spróbować iphona bo widzę, że żonie się podoba ip13 no ale #!$%@? aż mnie skręca jak widzę tak chamskie zagrywki i jeszcze ciągłe naciąganie na iclouda
  • Odpowiedz
@kobiaszu no ja jestem trochę (w sensie bardzo, ale nie chcę dramatyzować) zawiedziony ( ͡° ʖ̯ ͡°) psychofani Apple plują się, że hehe oko nie widzi różnicy, ale wg mnie jako fana japka mogli już dodać to wyższe odświeżanie choćby dla picu, a tak to w sumie niczego ciekawego w tej 15 nie pokazali, z roku na rok coraz gorsze są te podstawowe wersje
  • Odpowiedz
@kobiaszu to spróbuj, bo raczej Ci to życia nie zniszczy. AirDrop i iCloud są genialnymi usługami, a iOS ma różne zalety, które raczej niwelują fakt, że USB jest 2.0. Poza tym, Samsung też coś tam sobie liczy za miejsce w chmurze, nie?
  • Odpowiedz
  • 1
Z jednej strony - rozumiem przytyk.

Z drugiej, mój iPhone nie używa USB do przesyłania danych od 5 lat, bo wszystko leci przez wi-fi automatycznie do iClouda. Nie mówiąc już o tym, że jak potrzebuję coś przesłać to używam AirDropa.


@ArmaturaGramatura: Pełna zgoda. Ale jak płacisz tyle hajsu to spodziewasz się wszystkieg tip-top i na full wypasie - nawet jeżeli użyjesz czegoś raz do roku. Mam S23U który ma szybkie usb,
  • Odpowiedz
@cutecatboy widzi, widzi i niech nie #!$%@?ą xD chociaż fakt, ze się przyzwyczaja po jakimś czasie. Ja mam 14 Pro Max z tym ekranem bodaj 120Hz i jak wezmę do ręki jakikolwiek inny telefon to każdy wyglada jakby lagował. Potrzeba dłuższej chwili, żeby oko się zaadaptowało i przestało to widzieć.
  • Odpowiedz
@kobiaszu kup sobie czy tam żonie 14 Pro max, bo jest serio zajebistym telefonem, a cena już nieco spadła. Nie odstaje mocno od ceny topowych samsungów. Nie będziesz miał przynajmniej USB i powodu do narzekania. Aha, airopodsy też są zajebiste xD
  • Odpowiedz
@JudzinStouner wiem, że widzi. Mam służbowego S22 i jak porównuję go do iP 11 obok siebie to widać duża różnice w płynności. Oczywiście to jest tylko wodotrysk bo tak jak mówisz oko się przyzwyczaja i ja żeby zaoszczędzić baterie pewnie bym to wyłączył, ale sam fakt że nie chcą takiej pierdoły do telefonu za prawie 5k pokazuje jak bardzo chcą zmusić ludzi do kupienia Pro i nie mają pomysłu na te niższe
  • Odpowiedz
@kobiaszu: niby tak ale samsung im wycial ostatnio jakis tryb pro 8k przez co to jeden ch czy aple czy samsung, nie ma takiego oszukiwania, kup kamere za 20k

tu nie ma zadnej kontroli, konsument to baran do strzyzenia

aha i nie wiem czy dalej to dziala/nie dziala z tym podlaczaniem dysku ssd przez usb3.0, tam firmy tez to sztucznie kastruja byle tylko nie dalo sie nagrywac na dysk bez kompresji
  • Odpowiedz
Dlatego wszyscy kupują Samsungi a nie Apple. ;)


@z--x: ja nie. Nie lubię zmieniać telefonu co dwa lata bo przez soft nie nadaje się do użytku.
  • Odpowiedz
no zajebisty ten airdrop. A teraz powiedz mi, jak w prosty sposób przesłać PDF z pc na iphona.

To oczywiście pytanie retoryczne - nie da się.


@Kouros: no ja klikam prawym na pdfa -> udostępnij -> airdrop i wybieram mój telefon i się wysyła, ale faktycznie nie da się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz