Wpis z mikrobloga

@Goblin01: Mezczyzni i kobiety roznia sie fundamentalnie. Nigdy nie bedzie symetrii miedzy kobieta, ktora ma duzy przebieg i mezczyzna, ktory ma duzy przebieg. Tak samo np. bycie bezrobotnym duzo bardziej uderza w atrakcyjnosc faceta niz kobiety.
  • Odpowiedz
@nobrain: no ty to pewnie wolisz takom przepeklowanom już zebys sobie mogl wyobrazac ze wylizujesz z niej to co pozostawili inni w srodku..mm pycha..spyrka byłego...Kochanie a Kto Lepiej Ruha Ja Czy Twuj Ex...a Mam Wiekszego...
  • Odpowiedz
@xPekka:
Zależy od wieku:
- 17-19lat to jako zaleta;
- over 20 - pól na pół. Zależy. Jak ktoś jest prawiczkiem i stulejarzem to na pewno jako zaleta. A dla kogoś komu buzuje teść i knaga stoi na każde zawołanie to wada, bo laska niedoświadczona i nie będzie wiedziała jak skakać, #!$%@?ć mikołaja i duże prawdopodobieństwo że będzie leżeć jak kłoda.
  • Odpowiedz
  • 0
@xPekka ankieta powinna uwzględniać wiek odpowiadającego. Tak jak u dziewczyny i chłopa 16 będzie to zaleta, tak u kobiety i faceta 35 będzie to niepokojące i dziwne.
  • Odpowiedz
Po co mi taka baba? Już pomijam fakt, że taka osoba będzie z czasem ciekawa innych osób (jest to logiczne, każdy tak ma), więc do związku ogromny minus


@fanmarcinamillera: XDDD Jest dokładnie odwrotnie. Każdy kolejny partner seksualny to zwiększone prawdopodobieństwo skoku w bok.

Oczywiście dziewictwo to zawsze zaleta u kobiety.
  • Odpowiedz
@xPekka: jakie dziewictwo mordo najlepsza rozklapciocha to taka przebolcowana przez stado murzynów i pakoli z Bangladeszu niemożliwe że takiej nie lubisz, musisz spróbować takiej bo rużne są, niemożliwe ze nie lubisz
  • Odpowiedz
@xPekka: jakakolwiek inna odpowiedź niż zaleta to cope xD Jakieś pieprzenie o "doświadczeniu" czy "ciekawości sprawdzenia z kim innym".
I oczywiście, wiadomo nie jest to priorytet i sam nie miałem dziewicy, no ale każdy normalny mężczyzna będzie dążył do partnerki z jak najmniejszym przebiegiem.
  • Odpowiedz
@T0pi5: też ciężko mi zrozumieć jak brak exów mogłoby nie być zaletą. Można tak twierdzić w ramach cope'owania, ale mając do wyboru dwa scenariusze dotyczące tej samej dziewczyny to w praktyce nawet jak ktoś jest totalnie wyluzowany w tym temacie fanem otwartych związków to i tak lepiej dla niego jest jak dla dziewczyny jest tą pierwszą wielką miłością, a nie jakimś tam piątym z rzędu kolesiem, który się nawinął i
  • Odpowiedz