Wpis z mikrobloga

@nobrain: wylizuj tam psioche po innych chłopach fuuj, lizi spermiak bialorycerzyk, uuu Moja Dawala 10 chłopom na imprezie ale mi To nie Przeszkadza bo chociaz jest doswiadczona liz liz spyrke
  • Odpowiedz
@Bananek2: tzn. mi chodziło o sam fakt, że seks to nie jest fizyka kwantowa i doświadczenie jakoś super w skillach nie zmienia poza jakimiś pojedynczymi patentami. Partnerka, która była najdziksza i najbardziej otwarta i ogarnięta w łóżku miała przede mną 1 chłopa, a raz miałem do czynienia z coorwiskiem co miała kilkudziesięciu i leżała jak kłoda xD
No i jest naukowo udowodnione, że im więcej kobieta miała partnerów tym ciężej
  • Odpowiedz
Laski po poprzednich partnerach i zwiazkach potrafia byc niezle #!$%@? i miec jakies traumy. Z taka bez doswiadczenia pewnie mozna czesto tego uniknac.


@hanma: jeny, skąd Wy takie mądrości ludowe bierzecie? A faceci po poprzednich związkach nie potrafią być #!$%@?? Tylko dziewczyny?
  • Odpowiedz
@xPekka: gloryfikacja dziewic jest śmieszna, wykopki-stulejarze po prostu boją się jak ich dziewczyna oceni, w końcu taką dziewicę lepiej zaprogramować, że jak #!$%@? ci mięknie w trakcie stosunku to całkowicie normalne

I ciekawostka: pomiędzy dziewicą, a kobietą śpiącą co noc z innym typem są też inne kobiety xD
  • Odpowiedz
@BlogoslawionyTwarozyc Czy ja gdzieś powiedziałem ze to nie działa tez w druga stronę? Pewnie działa tak samo tylko wydaje mi się ze kobieta prędzej wyśmieje faceta za to ze nie ma doświadczenia w łóżku i słabo rucha a nie ze za dużo miał partnerek.
  • Odpowiedz
No i jest naukowo udowodnione, że im więcej kobieta miała partnerów tym ciężej tę relację utrzymać (skoro już tyle razy zmieniała, to żaden problem zmienić kolejny).


@T0pi5: pytanie co jest przyczyną, a co skutkiem. Badania zazwyczaj na tym się nie skupiają, a z doświadczenia życiowego wnoszę, że laski i kolesie, którzy co miesiąc czy nawet co pół roku mają nowych partnerów ogólnie nie potrafią budować trwałych relacji.
Może też się
  • Odpowiedz
@xPekka: W moim wieku (36) dziewictwo potencjalnej partnerki jest w zasadzie niemożliwe, więc nie ma to żadnego znaczenia. Ale zawsze fajnie jest być tym pierwszym w życiu, obojętnie, czego to dotyczy.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Tak, konserwatywne katolickie poglądy to dowód na to, że nigdy nie ruchałem xDD Nie ma ruchających katolików XD


@blehblehbleh: Tu nie chodzi o żadne poglądy tylko rozumienie ludzkiej natury. Kiedy masz jednego partnera seksualnego z czasem ciekawość będzie zwyciężać i pojawi się chęć spróbowania z kimś innym. A jak przed związkiem spróbujesz z innymi to potem nie masz ochoty z innymi, bo już wiesz jak to jest.
  • Odpowiedz
@BlogoslawionyTwarozyc: No i nie mądrości ludowe, a doświadczenie. Oczywiście przeszłość wpływa na każdego, ale każdy facet, który miał do czynienia z trochę większą liczbą kobiet tu się zgodzi, że na dziewczyny to bardziej wpływa. Ile to razy się nasłuchałem, że ten i ten skrzywdził to teraz nie... i podobnych historii jest miliony.
Inna sprawa, że też kobiety szybciej się robią zgorzkniałe itd.
  • Odpowiedz
każdy facet, który miał do czynienia z trochę większą liczbą kobiet tu się zgodzi, że na dziewczyny to bardziej wpływa. Ile to razy się nasłuchałem, że ten i ten skrzywdził to teraz nie... i podobnych historii jest miliony.


@T0pi5: rany, to samo o facetach mówią znane mi singielki. Jak są np. po rozwodzie i szukają faceta na stałe to notorycznie spotykają baranów, którzy przez całą "randkę" żalą się jakie to
  • Odpowiedz