Wpis z mikrobloga

#przegryw
Z dwoma lewymi rękami baby mieć się nie da, zapomnijcie o tym. Bez względu na wygląd. Prawdziwy mężczyzna umie wszystko robić własnymi ręcami, a chłopczykowi wszytko leci z rąk i co nie złapie to spier*oli. Wyobraźcie sobie nawet że macie tą lalunie, przychodzi coś zrobić w domku, to ona musi dzwonić po chada majsterkowicza, wtedy wy wychodzicie do swojego kołchozu czy na spacer a on stawia pierwsze kroki w celu wydymania waszej ukochonej. I tak jesteście kukoldem, nie ma litości dla dwóch lewych rąk.
  • 20
@ZenujacaDoomerka: Bardzo to dobrze napisałaś, kto nie umie pracować narzędziami ten nie jest chłopem, wbijcie sobie to do głowy! Ja już sobie wbiłem. Poza tym chłopczyk co mu rączki latają jak on kobietę wypieści jak bedzie chciała hue hue? To ręce muszą byc pewne i silne :).
@ZacharJasz92 Dokładnie. Jestem ulomem w sprawach technicznych / manualnych, dlatego też nawet już nie próbuję nic zdziałać z babami.

Co ciekawe mój ojciec jest złota rączka majsterkowiczem samoukiem, zna się prawie na wszystkim ( choćby podstawy). Tylko ja jestem jakiś #!$%@?...
@ZacharJasz92: Ja raczej spotkałem się z leniwością dziedziczną i cebulactwem różowych. Kiedyś próbowałem poderwać bezrobotną karynkę i coś tam naprawiłem cieknący kran w jej domu, to jej bezrobotna madka wywęszyła frajera darmowego robotnika co jej mieszkanie wymaluje i sam kupi farbę, kran i inne duperele wymieni na nowe. Dwie karynki madka z córką siedziały w domu i nawet tego im się nie chciało, a stary chad coś tam pracował dorywczo a
@zeszyt-w-kratke No właśnie ja nie umiem pokombinować. Totalnie nie mam zmysłu technicznego.

I zawsze się bałem i boję że coś zepsuje, bo zawsze gdy psulem to był krzyk, pretensje : " zostaw to lepiej ja zrobię", albo ciągle gadanie że źle robię itd