Wpis z mikrobloga

@mirekzwirek8: Trzeba trzymać sztamę z chłopakami z dzielni. To ty się musisz do nich dostosować, jak ci się nie podoba kolor ich skóry, to przefarbuj się pastą do butów białasie
  • Odpowiedz
  • 2
@Davidozz nigdzie nie napisałem że mi się to nie podoba, po prostu jestem zdziwiony i postanowiłem się podzielić moimi obserwacjami. Przecież to nie Compton ani Afryka. Jeszcze z pół roku temu daję sobie łapę uciąć że żadnego dindu nie spotkałem w mieście, a teraz nagle BUM i się pojawili
  • Odpowiedz
  • 1
@M4rcinS nie wiem, na innych osiedlach moze tendecja jest mniejsza, między innymi po to zamieściłem wpis aby poznać obserwację innych ludzi. Nie mam skali porównawczej poza swoją miejscowością
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Rozumiem. Musisz się przyzwyczaić. Świat się zmienia, polaków coraz mniej, będą tutaj przyjeżdżać czy się nam to podoba czy nie; nawet taki rząd PiSowski co szczuł migrantami ściąga ich na potęgę - to pokazuje jak bardzo dramatyczna jest sytuacja demograficzna i ekonomiczna w Polsce. Szkoda, że bab nie ściągają, tylko same chłopy. Taką murzynkę to bym ten tego
  • Odpowiedz
Szkoda, że bab nie ściągają, tylko same chłopy. Taką murzynkę to bym ten tego


@Davidozz: niedawno w Olsztynie w Galerii Warmińskiej widziałem Hinduski, pryma sort były.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Kolge ze studiow z Ukrainy ( i to jeszcze przed 2022 jak nie 2014) opowiadal, ze u nich jest stosunkowo duzo studentow z krajow muzulmanskich lub afrykanskich wlasnie przez mniejsza odleglosc do bliskiego wschodu. Faktycznei mielismy przeciez te poltora roku temu artykuly o roznych ciemniejszych studentach probujacych przejsc przez granice po rozpoczeciu dzialan wojennych, skoro sporo u nas Ukraincow ci studenci, nie studenci tez maja sens.
  • Odpowiedz