Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mircy, mam problem z żoną. Od początku naszego związku otwarcie deklarowałem, że jestem antynatalistą i nie chcę mieć dzieci. Teraz jestem z żoną cztery lata po ślubie, a ona zaczyna temat dzieci i tętno, że ona chce dziecka. Dla mnie sprawa jest jasna, moje zdanie się nie zmieniło, nie zamierzam wywracać swojego życia do góry nogami. Widziałem u znajomych, co się działo po narodzinach dziecka, widziałem wraki ludzi, którzy po kilku latach zaczynali robić dobrą minę i twierdzić, że dzieci są w sumie spoko, etc (chociaż zachowanie rodziców mówiących te słowa wcale nie wskazuje, że tak jest).

Do rzeczy. Żona zasugerowała (niby w żartach), że jak będzie chciała to mnie zwiąże i sama sobie to dziecko, że tak powiem, zrobi przy użyciu mnie.

Czy po takiej sytuacji mogę podjąć jakieś kroki prawne, nie mówię o rozwodzie? Przecież nie zacznę żyć w pasie cnoty.

#gwalt #childfree #antynatalizm #zwiazki #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 37
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Cóż, nie każdy dziecko mieć musi i nie każdy pewnie powinien - a zwłaszcza ci, którzy nie chcą. Co mnie uderza to fakt, że masz jakiekolwiek podejrzenia odnośnie tego, że mogła mówić naprawdę, no jest to coś... dziwnego w stosunku do osoby z którą się jest w związku i dąży do jego utrzymania. Po co być z osobą, której fundamentalnie się nie ufa do tego stopnia, że serio podejrzewa się
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak przed zawarciem małżeństwa postawiłeś sprawę jasno to herbata po obiedzie. Może sobie teraz stękać ale od początku wiedziała na co się pisze więc niech zachowa się jak na osobę dorosłą przystało i żyje z konsekwencjami swoich wyborów. A co do tych żartów, to tylko pokazuje jak liczy się z Twoim zdaniem. Na Twoim miejscu bym uważał.
  • Odpowiedz
@downshift: A jak ludzie będą się rozmnażać mimo waszych utyskiwań to co, spuścicie łaskawie atomówkę wy spierdoksy, jak kiedyś widziałem rozważania na waszym tagu XD?
  • Odpowiedz
@fantazm: dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej xD? Nie jestem niestety w posiadaniu atomówki, która spowodowałaby, że ziemia przestałaby być miejscem do życia dla organizmów żywych.
  • Odpowiedz
@downshift: Moje doświadczenia wykazują, że antynataliści z wykopu stanowią swoistą sektę wzajemnie wołającą się do toczenia gównoburzy i spamującą każdy temat związany choć trochę z rozmnażaniem.
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim zrób po cichu wazektomię. Żonie powiedz, że robisz jakiś inny zabieg- jakaś torbiel ci na jajowodzie wyrosła i dlatego musisz mieć zabieg. Jak kobieta chce mieć dziecko, będzie je miała.
  • Odpowiedz