Wpis z mikrobloga

Od 17 lat śledzę reprezentacje piłki nożnej xD. Lata 2005-2012 to była #!$%@? męka. Później te mecze nabrały jakichś emocji. Coś się działo.

Od 2018 patrze na to padło #!$%@? i mam dość jak nie #!$%@? od Mołdawii, to pasterka z Faroe, a potem na wisienkę #!$%@? od Albańczyków, żeby rankingu FIFA za wysoko nie utrzymać xD

Na boisku to ja widziałem 2 i 3-cio ligowców którzy składniej i lepiej kopali piłkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja doszedłem do wniosku, że ryba psuje się od głowy. Najpierw pisiury pogrzebały w PZPN, Sułtan Kulesza przejął stery rodem z PRLu, a na koniec nazwiska które coś grały się zestarzały albo kompletnie wypadły z formy.

No litości klecenie repry z gówna jakim jest Krycha, Grosik, Wieteska, Linetty powinno być karane miesięcznym oglądaniem ekstraklasy bez reklam.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#reprezentacja #mecz #albpol #boldupy
Pobierz GajuPrzegryw - Od 17 lat śledzę reprezentacje piłki nożnej xD. Lata 2005-2012 to była...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 9
@ziko100 lata 2005-2012 to nie był tylko męka to prawda. Jednak ten okres można opisać jako mękę. Nasze mecze to nie były same sukcesy, można to było raczej do metronomu przyrównać. XD

Nie powiesz mi, że wygrana z Niemcami, kilka remisów i bohaterska porażka z Francją po 2018 sa wystarczające by tego okresu nie nazwać #!$%@? padłem?
@PanBotuk oczywiście że tak. Myśle, że nawet padło taktyka Michniewicza by upokorzyła to co jest teraz.

Mówiłem tylko o okresach w piłce. Osobiście najlepiej oglądało mi się repre w latach 2011-2018.

Za dużo zawałów było w latach 2005-2012 jak dla mnie xD

A po 2018 to tylko mi gównem #!$%@? i oglądam już tylko z przyzwyczajenia. Się człowiekowi odechciewa jak kibicujesz drużynie przeciwnej bo lepiej się rusza na boisku a jest 30-40
@GajuPrzegryw: w latach 2006-2007 zagraliśmy świetne eliminacje do Euro 2008 i wygraliśmy grupę z Portugalią i Serbią. Dopiero od Euro 2008 zaczął się zjazd, który trwał do 2014, kiedy to znów zagraliśmy dobre eliminacje do Euro 2016, no i potem na samym Euro było dobrze. Potem znów zjazd, a od 2018 już równia pochyła w dół z nielicznymi przebłyskami w postaci wygranej z Niemcami czy Szwecją