Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak nauczyć się być dynamicznym? Mam już prawie 30 lat, fobię społeczną i prawdopodobnie aspergera (samodiagnoza) przez co nie mam szans na związek. Miałem kilka relacji w których dziewczyny były mną zainteresowane ale przy dłuższym poznaniu zawsze traciłem. Panicznie boję się tańca, śpiewania, nie umiem się wygłupiać, flirtować. Często jest tak że po prostu nie wiem co robić, co mówić, mam totalną pustkę w głowie. Mam dziwny strach przed dotykiem i boję się go inicjować. W skrócie - totalna #!$%@?. Wiem że z takimi cechami żadnej kobiecie nie jestem potrzebny i czuję ogromną bezsilność, nie potrafię tego zmienić :( z kolegami też tak mam, nie potrafię nic poodwalać przez co zawsze czułem się jak piąte koło u wozu. Nawet do zwierząt nie potrafię nic mówić oprócz komend. Mam potrzebę bliższej relacji ale wiem że nie mam na nią szans. Czy psychoterapia może tutaj pomóc? Są jakieś #psychotropy które sprawią że zniknie poczucie wstydu i pomogą stać się bardziej dynamicznym? Nie wiem co mam ze sobą zrobić, nie odnajduję się w izolacji a wśród ludzi czuję się jak totalne gówno i tylko cierpię ze złości na siebie.
#zalesie #przegryw #psychologia #autyzm #fobiaspoleczna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5