Wpis z mikrobloga

#lewandowski #lewandowska Przypomnę to jeszcze raz: Lewandowski miał okazję pobić rekord wszechczasów Gerda Mullera ale odszedł z Bayernu, po drodze wykłócając się z kadrą i z szefostwem. Zrobił to tylko po to bo żonie się nudziło w Monachium. W między czasie pseudo chłopak z Dębicy i jego koledzy opisywali, że to dobra decyzja bo go tam źle traktowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@szejas pobił gownorekord o którym nie każdy nawet wie. Owszem trudny do wykrecenia, ale nie taki o którym mówi się co najmniej 30x w sezonie. Nawet na przykładzie naszej ekstraklapy: kto jest najlepszym strzelcem w historii ligii wie każdy kto się tą liga interesuje. Kto i ile najwięcej goli strzelił w jednym sezonie już raczej duzo mniej ludzi.
@Quardoz: Lewy, jak będzie chciał, to wróci sobie na piłkarską emeryturę do jakiegoś gównoklubu w Bundeslidze (ale już nie do Bayernu) i dostrzela co trzeba ()
@lO_ol: myślę, że w swoim primę mógłby być lepszy od Benzemy. A już na pewno mógłby brylować w Barcelonie znacznie dłużej.
Mam duży szacunek do osiągnięć i miło zaskoczył, że został jeszcze królem strzelców kolejnej mocniejszej ligi.
Ja tam życzę Robercikowi jak najlepiej i rozumiem decyzję o zmianie otoczenia. Niestety jak widać opuszczenie Bayernu było prawie niemożliwe.
@Quardoz a ja myślałem że odszedł bo mu nowej umowy nie zaproponowali tylko czekali bo liczyli na Hallanda i się Robert obraził. Ale co do kierunku Hiszpania to chyba nawet mówił że "to była wspólna decyzja" XD