Aktywne Wpisy
kankes +114
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
źródło: p0lka
Pobierz
InnyWymiar90 +92





PIP cię poinstruuje co i jak ale robisz raczej już za frajer¯\(ツ)/¯
@mirko_anonim: nie mogę się zdecydować - albo bardzo słaby bait albo jesteś mega głupi, że tam "pracujesz" nie można być takim człowiekiem prawda. Prawda?
─────────────────────
· Akcje:
Gdybym nie dostał wypłaty w terminie to po max 2 tygodniach już by mnie tam nie było xD. Byłoby tylko pismo od prawnika o uregulowanie całej tej kasy.
Komentarz usunięty przez autora