Wpis z mikrobloga

Witam

Powinienem to wcześniej napisać, ale jest to połączone z żebraniem, więc brak mi odwagi na wcześniejszą porę.

Jeśli ktoś z was szuka filmu/serialu na wieczór, który jest mało znany i dobry, to podajcie gatunek, a chętnie pomogę.

PS Muszę dotrwać do 20, bo renta mi się skończyła, więc jeśli ktoś z was byłby w stanie mnie wesprzeć, to możecie to zrobić za pomocą blika - 722217436 lub po prostu napisać prywatną wiadomość

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#zebrajzwykopem
  • 24
  • 0
@kiszczak: Z sci-fi, to bym cię bez problemu zagiął, ale jeśli chodzi o podróżach w czasie, to będzie ciężej, więc muszę przejrzeć.

PS Jeśli jesteś fanem "Archiwum X", to polecam zapoznać "Fringe" - zarąbisty serial :D
  • 0
@kiszczak: Tak w ogóle, to zapomniałem jeszcze o "Safety Not Guaranteed", a z tych totalnie niszowych, to polecam "I Think We're Alone Now", "Jonathan", "Den blomstertid nu kommer", "First Light" oraz "Hunter Prey" ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 0
@Altar: Też za pierwszym razem odpuściłem 5 sezon po pierwszym odcinku, lecz podczas drugiego podejścia okazało się, że może i pierwszy odcinek może odrzucić, to jednak dalsza część historii idealnie pasuje do serialu, więc warto spróbować ( ͡ ͜ʖ ͡)
@hacerking: Tylko ile to już lat minęło, z 10? ;) Musiałbym obejrzeć od początku, a obecnie nie mam czasu, albo towarzystwa do 20 minutowej kreskówki ;)