Wpis z mikrobloga

Ostatnio na youtube pojawiły się sety z klubu Kameleon #krakow Nie ukrywam, lata czekałem aż ktoś to wrzuci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Klub znajdował się na zabłociu i został zamknięty w 2008 roku po nalocie policji i poszukiwaniu dragów wśród uczestników zabawy. Jednym ze skutków owego nalotu było poronienie ciężarnej kobiety która była w tym czasie na terenie klubu.

#elektroniczna2000 #rave #manieczki
DJ_QBC - Ostatnio na youtube pojawiły się sety z klubu Kameleon #krakow Nie ukrywam, ...
  • 10
  • 0
nieopublikowanego dotąd z EKO


@ArturKa: ostatnio bylo info ze niejaki dr pluto odnalazł stare VHSy - dawali fragment, pewno wypuszczą całość za jakiś czas
@DJ_QBC: Rzeczywiście, znalazłem to na youtube. Ale wydaje się, że będą to jakieś zlepki z 2003 roku.
Myślałem, żeby złapać kontakt na Dj Daro i spytać czy nie ma czegoś niepublikowanego z 97-99 roku z ich imprez z Krisem. Nawet byłbym w stanie zapłacić dobrze za takie smakołyki.
@DJ_QBC: No właśnie. Genialny imprezy musiały być z tymi ich "Love parade nocami" w Bajce. Co ciekawe Vol 1 to puszczony mix Tauchera ze składanki Technoclub vol 6 bodajże.