Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze na tym forum gdzie wszyscy jesteśmy przegrywami?
Że siedzisz sobie w środku nocy, w domu jest zupełna cisza, słuchasz bluesa, całe ciśnienie dnia poprzedniego już uleciało, piszesz sobie na różne tematy, jesteś wyluzowany, gadasz sobie z nocnymi ziomkami, kładziesz się spać a następnego dnia gdy otwierasz wykop wyskakuje ci z niego jakiś opętany monster, seria z karabinu maszynowego sfrustrowanych wpisów że moja racja jest najmojsza a tyś najgłupszy z najgłupszych.
Nawet najczęściej nie chodzi o rację albo kłótnie, tylko o to, że dzienna od rana się sra na wszystko co widzi. Porzygają tak kilka godzin, potem, się lekcje kończą, dzwonek i wracają do domu. Wieczorem znów normalniej.
  • 11
@sumoch0j: Są ograniczeni w pewnym stopniu, ale to nic przy kontencie z FB ;)
Dlatego tu siedzimy i rano nam szczeny opadną jak poczytamy co ranne ptaszki mają nam do powiedzenia. Mogliby włączyć komentarze na Onecie z powrotem, może byłoby troche normalniej. Serio odbieranie świata o 3 w nocy jest zupełnie inne niż o 8 rano jak stałeś w korkach a na seks od dawna nie ma czasu.
@arinkao: na tym polegają otwarte fora dyskusysyjne, ze zawsze znajdzie się ktoś kto zaneguje dowolne stwierdzenie lub opinię a "przeciwnika" zwyzywa. To dla nich pewnie forma odreagowania, albo rozrywki. Trzeba przyjąć, że to basenik z błockiem a swinki lubią się taplać, trzeba zostać swinką albo wyjść z baseniku
@arinkao przecież na tym polega mirko, ze dodajesz wpis a potem różni ludzie komentują.
Problem jest taki, ze teraz na nocnej siedzi może max 10 osób z czego trzy aktywne XD
Wcale nie dziwie się, ze w tak wąskim gronie tworzy się tu kółko wzajemnej adoracji.
Zwłaszcza, ze jak sam zauważyłeś wszyscy jesteście przegrywami wiec trochę nie na miejscu byłoby ciśniecie po innych przegrywach XD

No często tworzą się tu wysrywy które
@arinkao: Pani droga, na przegrywa to trzeba specjalne wymagania spełniać, my to co najwyżej wykopkami jesteśmy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale fakt. Ludzie do wszystkiego podchodzą z jakąś taką agresją. Albo komentują specjalnie tak jakby czekali na zaczepkę, wszędzie wstawiając politykę.
w jakich tematach ktoś Ci się "#!$%@?"? Bo kojarzę Twoje wpisy głównie z szamką ^^ no chyba, że wał ziemniaczany jest problemem czy coś xd


@YEPs: Nie ma znaczenia bo takie akcje dotyczą rozmowy o wszystkim, choćby o pogodzie ;)

@Notes Wszyscy jesteśmy przegrywami to metafora, taki raczej cytat nocnego filozofa z wypoka ;)
Nie jestem przegrywem w sensie dosłownym, zresztą na ten tytuł nie zasłużyłam bo jestem różowa.
Poza za