Aktywne Wpisy

eugeniusz_geniusz +331
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Lardor +160
źródło: 1000095229
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000095229
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Jak wy to widzicie że oni wezmą miliony chłopów 18-30 na zete?
Oczywistym jest że nie ma na to ani miejsca (fizycznie) ani budżetu. Będą brali ludzi świeżo po studiach, jeden rocznik co rok maks, wątpię że tych powyżej 25r życia też powołają (a przynajmniej nie w najbliższych latach, więc jak ktoś teraz ma chociaż te 25 to imo nie ma strachu), tak uważam ale zapraszam do dyskusji
Zawsze można kupić obywatelstwo na st lucia czy innej dominice za 100k$ xD
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: wiesz co to E?
@mirko_anonim A dlaczego po studiach?
I dlaczego emigrować? Jeżeli ludzie z tym nic nie zrobią, to rzeczywiście skończy się to nieciekawie.
@Xing77: nie¯\(ツ)/¯
bartez94, już widzę jak masowo Polacy wyjeżdżają. Tylko że trzeba zrobić porządek tutaj.
@Xing77: to poważną chorobą jest np płaskostopie¯\(ツ)/¯, wzrost powyżej 200cm¯\(ツ)/¯, i parę innych wielce poważnych schorzeń
Jak odbywałem swoją ZSW w 2008 roku to trafił się koleś co miał wtedy 34 lata. A trafił się, bo kiedy przyszło do kolejnego odroczenia to akurat nie było tego co zwykle i nowy nie mógł
Albo Wasze dzieci...
@56632 Dziwne że ludzie nijak nie reagują.
Akurat 30+ co im życie nie wyszło bądź chcą przysłowiowo odpocząć od swojej ''starej'' jest mnóstwo.
Co do kategorii wiekowej.
Ustawa i stara zeta jasno określa widełki wiekowe na 18-35.
Większość Europejskich krajów ma te widełki w przedziale
Poza tym, weź pod uwagę że w obliczu dzisiejszej sytuacji i w - przynajmniej naszym - „państwie z kartonu" różne rzeczy mogą się dziać.
Oby ich w spokoju zostawili
Teraz idą zmiany w przepisach co już widać. Sami rządzący zapowiadali gruntowne zmiany w prawie. Na pewno zmodyfikują w najbliższym czasie tę ustawę i ustawią wiek od 18 do 27/30. Nie uwierzę w inny
Na przykład był pilotem czy kierowcą czołgu.