Wpis z mikrobloga

@Kopyto96:

No właśnie, czytać. Ja mam mało czasu po pracy na inne aktywności, średnio półtorej godziny dziennie i tę niewielką ilość czasu wolę poświęcić na czytanie czegoś, co mnie interesuje. Nie mam obowiązku interesować się ekonomią. Czytam więc to co mnie interesuje bo tylko na tyle mam czas a z czasu na swoje potrzeby nie zrezygnuję.

Dlatego jeśli oglądam mimochodem gdzieś jakieś wiadomości i coś ciekawego usłyszę, to wtedy mogę sobie
To są tematy które niebiescy uważają za super ważne i świadczące o byciu yntelygentem, a tak naprawdę to jedyne tematy na które rozmawiają, bo nie mają żadnych zainteresowań poza wiadomościami na TVP


@AlienFromWenus: Co? XD To jakaś prowokacja? Większego uproszczania sytuacji pod własną wyimaginowaną tezę i generalizacji w jednym + totalnej odklejki w jednym zdaniu dawno nawet na tym portalu nie widziałem.
Po 1 czemu sobie upraszczasz w tym prostym mózdżku,
bo zniechęcają mnie teksty "tldr".


@AlienFromWenus: Ojej, przerosła merytoryka na ten prosty móżdżek? xD Założę się, że to co napisałem było dla ciebie zbyt skomplikowane i zrozumiałaś może 1/5 z tego, więc zrozumiałaś że nie masz szans na równie merytoryczny kontr-argument to pod koniec stwierdziłaś, że przeczepisz się i uciekniesz jak szczur pod pretekstem mojego ostatniego najmniej istotnego zdania. No nic, tylko potwierdziłaś, że miałem rację, jesteś walnięta. Wcześniej były tylko
co wy macie z tym wiekiem?


@AlienFromWenus: a co ty masz z tymi facetami? Pakujesz wszystkich do jednego wora jakby to był jakiś jeden organizm. Ktoś cię skrzywdził i nie możesz tego przepracować to udaj się na terapie. To nie wszyscy mężczyźni są winni tego, że coś ci nie wyszło lub na czymś się zawiodłaś. Idź do specjalisty!
skąd wam przyszło do głowy że w wieku np 20 lat można myśleć tak i tak a w wieku 25+ już trzeba myśleć tak i tak?


@AlienFromWenus: tu się zgodzę. Maryla Rodowicz jest tego najlepszym przykładem.