Wpis z mikrobloga

@Kopyto96: "Inflacja, ekonomia, kryptowaluty temat dla głupiego ludu"

Tak to jest jak ignorant na czymś się nie zna, więc woli pozbyć się dysonansu po przez kłamliwe oszukiwanie siebie i tłumaczenie, że to tematy dla debili i okej, dysonans zażegnany debil czuje się, że nie jest debilem. Przecież ile wykopków stosuję ten mechanizm...
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Właściwie to pełna racja. Inflacja, "ekonomia" czy kryptowaluty to takie typowe bingo ludzi co chcą uchodzić za bardzo inteligentnych. W sumie to ludzie, którzy się interesują tymi frazesami najczęściej są najbardziej #!$%@?ący, edgy i po prostu nieprzyjemne typy. Wystarczy zresztą na tagi na wykopie popatrzeć, same przegrywy.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Moim skromnym zdaniem ta młoda dama ma oczywiście całkowitą rację ekonomia, inflacja, kryptowaluty to tematy dla ciemnego ludu natomiast tarot, energia, żyły wodne kto kogo z kim zdradził to tematy dla inteligentnych ludzi XD
  • Odpowiedz
Tak to jest jak ignorant na czymś się nie zna, więc woli pozbyć się dysonansu po przez kłamliwe oszukiwanie siebie i tłumaczenie, że to tematy dla debili i okej, dysonans zażegnany debil czuje się, że nie jest debilem. Przecież ile wykopków stosuję ten mechanizm...


@Propagidator: No, sam go stosujesz :D Mam Ci przypomnieć Twoje buńczuczne głupoty o tym jakim to jesteś ekspertem ws. rosyjskich służb?
  • Odpowiedz
@Kopyto96: a skąd ma czerpać informacje? Jak człowiek na więcej zainteresowań niż polityka i gospodarka, do tego ma pracę, dom, dzieci do ogarnięcia, to nie będzie marnował czasu na szukanie źródeł, korzysta z łatwo dostępnych np TVN a potem ostatnie wolne chwile spędza na tym co lubi i go relaksuje by odpocząć przed następnym dniem pełnym wyzwań
Po co komuś takiemu jakieś kryptowaluty? Ja to mam w doopie i żyje
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus: Można czerpać suche informacje, niekoniecznie z dorobioną wokół tego otoczką. Jak czytasz, że stopy procentowe zostały obniżone, to czytasz tylko sam fakt, a potem czytasz wypowiedzi ekspertów, ekonomistów, a nie komentarze Kosiniaka-Kamysza lub Borysa Budki w faktach TVN
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus: Bo tak to powinno wyglądać. Tym czym się interesujesz, to wyciągasz więcej info, patrzysz co mówią eksperci, analizujesz po swojemu. Temu co cię nie obchodzi, nie poświęcasz czasu i nie wyrabiasz sobie opinii na podstawie punktu widzenia stacji telewizyjnej.
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus: A wiesz, że zamiast oglądania TVN możesz np czytać serwisy internetowe o ekonomii?

Co mnie to obchodzi kiedy ty znajdziesz czas. Jak chcesz iść na skróty i łykać jak pelikan, to sobie oglądaj. Ja nie interesuję się np cudzą wiarą, dlatego nie będę oglądać debat katolika z ateistą, ale już interesuję się np sportem czy historią, dlatego w internecie mam masę contentu na ten temat.
  • Odpowiedz