Wpis z mikrobloga

Nie da się mieć znajomych, normictwa nie da się lubić xD

"Koleżanka z pracy" spytała innej koleżanki z pracy, czy chciałaby kiedyś polecieć w kosmos. Wszystkie siedzimy przy jednym stole ale pytanie zadała tej drugiej, nie nam obu, więc siedzę i pracuję, nie odpowiadam niepytana.
Ta zapytana odpowiada że tak. Trochę dyskutują.
Ja też chętnie bym poleciała, z resztą po moim nicku widać czym się interesuję ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale jak mówiłam, nie pytała mnie więc nic nie mówię.

A ona nagle "wow, nigdy nie miałam okazji poznać osoby, która chciałaby lecieć w kosmos!"

XDDD

Siedzi przed tobą durna tzipo! Ale po co się odezwać i porozmawiać jak sobie można dyskutować z wybraną koleżanką i resztę olewać xD a jak nie rozmawia ze mną to nie ma okazji mnie poznać, nie zna mnie więc nie rozmawia, błędne koło xD

Ja nie wiem jak mam poznać jakieś koleżanki, no nie da się z takimi laskami wytrzymać i rozmawiać a co dopiero się lubić. Dlatego zawsze miałam kolegów.

#logikarozowychpaskow #pracbaza #korposwiat #rozowepaski #samotnosc #zalesie
  • 75
@Julius_90:

Gdyby zadała nam obu to bym doceniła. Ale jak tylko jednej z nas i dała ona odpowiedź nietypową jak na kobietę to znowu "ta druga" zebrała ochy i ahy jaka to ona ciekawa i wyjątkowa, a ja znowu wyszłam na nudną nieciekawą i zwykłą bo nawet nie miałam szansy pokazać że tak jak tamta też mam ciekawe zainteresowania i tematy do rozmowy, bo pytanie nie było kierowane do mnie xD
@aarahon: ta, zaraz się okaże, że źle dobieram pasek do spodni, mrugam ze zbyt dużą częstotliwością i powinnam wziąć się w garść, uderzyć pięścią w stół, udać się na terapię i iść pobiegać. Jeśli ludziom ma przeszkadzać takie coś jak barwa głosu/oczu itp to tak naprawdę nie ma sensu się z takimi ludźmi zadawać xD normictwo zawsze znajdzie powód by kogoś olać. Ja takie różowe znam od lat, w szkole czy
@AlienFromWenus: napisałem Ci coś co sam odczuwam do niektórych ludzi. Była właśnie taka trojka i nic na to nie mogłem poradzić. A od razu sobie dorobiłaś do tego kilka słów i wyszedł Ci długi tekst którym starasz się potwierdzić z góry założoną tezę. Cóż, masz do tego prawo, więcej Ci głowy nie będę zawracał.
@AlienFromWenus: następnym razem jak będą gadać o kosmosie i Cię o nic nie zapytają szony jedne, to wstań, jebnij monitorem o ścianę i wyrecytuj nazwy księżyców Jowisza ( ͡° ͜ʖ ͡°) gwarantuje ze zostaniesz zauważona a Twoja wiedza doceniona
@aarahon: nie, na przestrzeni lat nasłuchałam się od ludzi różnych komentarzy.

Dla jednego byłam za zboczona
Dla drugiego za mało zboczona
Dla jednego mówię za cicho
Dla drugiego za głośno

Zawsze jest coś nie tak ze mną, przez co nie da się mnie lubić xD każdy pretekst jest przecież dobry, ale za to wszyscy inni, ci co biją i oszukują włącznie, są wspaniali i cudowni i mają wianuszek oddanych znajomych (
@czescmampytanie:

Owszem ale nie będę się wpraszać nie pytana, na tym polega kultura osobista, że jeśli ktoś zadaje pytanie nie do mnie to nie ja odpowiadam, tylko zapytana osoba.
Nie będę się na chama wpiertalać byle by mnie zauważono.

@Julius_90

Ja swój honor mam, nie będę walczyć o uwagę i atencję.
@AlienFromWenus: ale nawet poziom odpowiedzi tej która zadawała pytanie świadczy o tym że tam raczej nie ma co szukać atencji w takiej osobie bo ona jak widać niewiele sobą reprezentuje. No ale też nie ma co oceniać po pozorach
@czescmampytanie: @Julius_90

Nie, po prostu mam dość tego że jestem pomijana w kwestii takich pytań o głupotki. Jedna laska zagaduje drugą laskę, nie mnie, dla mnie to jasne, że woli odpowiedź tej drugiej, może bardziej ją lubi. Dlaczego tak jest, nie wiem, ta druga normalnie mnie zagaduje ale o co innego niż tamtą. A ja się nie będę prosić żeby ktoś mnie polubił.