Wpis z mikrobloga

@essos: ja pijam i nic mi nie jest, zwykłe wpc, ale kazeinę też piłem
może nie pijam tego przed samym położeniem się spać ale tak z 30min przed
  • Odpowiedz
@essos: pytanie tylko po co chcesz to jeść przed pójściem spac? Chcesz się regenerować lepiej i mieć lepszej jakości sen? Jedz ostatni posiłek jak najdalej od czasu kiedy idziesz spac.
  • Odpowiedz
  • 0
@DrGreen_2: Wczoraj chcialem dlatego ze wydawalo mi sie ze za malo zjadlem bialka, a i wrocilem pozną noca z pracy (druga zmiana), moglem od razu wtrenić bialko (tak jak dzisiaj), ale zapomnialem, a przypomnialem sobie przed spaniem.

Co do jedzenia jak najdalej od snu. Jesli minie np. 1,5 godziny to znowu zaczynam byc glodny, a wtedy mam wrazenie ze nie zasne jak czegos nie zjem
  • Odpowiedz
@essos: a nie możesz zjeść więcej w ciągu dnia? Jesteś głodny bo jesz posiłki w postaci przetworzonego białka z proszku, zacznij jeść mięso czyli białko + tłuszcz a będziesz nasycony na długo
  • Odpowiedz
@essos: Ja #!$%@?, skąd Wy się bierzecie? Pytanie na poziomie przedszkolaka. Białko w proszku, to nic innego jak jedzenie, tylko w prochu a pytasz się jakby to był #!$%@? lek na alzheimera. Skąd mamy wiedzieć czy Ci nic po nim nie będzie? Jak masz zdrowe jelita, żadnego uczulenia na skład tego białka, to nic Ci nie będzie. Każdy organizm jest inny. Coraz więcej na tym tagu idiotycznych pytań (
  • Odpowiedz