Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #przwgryw #kobiety

Za nic w świecie nie chciałbym takiej dziewczyny, nawet gdybym był mega przystojniakiem, w dodatku bardzo bogatym obcokrajowcem (wszak Polacy dla niej odpadają). Dla mnie to wydmuszka. Jakieś tam wysportowane ciało, za którym moja męska intuicja podpowiada, że kryje się pustka, jałowość, zero uczuć. Wolałbym sto razy bardziej niezbyt urodziwą dziewczynę, z niedoskonałościami, ale prawdziwego człowieka, naturalnego, z emocjami. Mając do wyboru dziewczynę narcyza i samotność, bez wątpienia wybrałbym samotność.

Dla świata może jestem przegrywem bo nie jestem przystojniakiem i nie mam dużo pieniędzy. Ale godności człowieka nie zatraciłem. Nie zatraciłem także ludzkich uczuć. I w tym zakresie czuję się wygrany, choć dla świata i pewnie też dla Was jestem przegrany, oceniając według kryteriów tego świata.
Kopytnik_1 - #tinder #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #przwgryw #ko...

źródło: Screenshot_20230905-122629~2

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: >chyba Polacy to nie temperament dla mnie
Może i polacy bywają osowiali, ale w przeciwieństwie do typowego skandynawa czy innego germańca to bliżej typowemu sebkowi do hiszpana jeśli chodzi o temperament
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: a daj spokój, przecież to jest zwykły pustak, worek na sperme. Zawsze jak oceniasz dziewczynę to patrz na to co ma w głowie i dopiero w drugiej kolejności, mając już ocenę tego co ma w głowie, oceniaj czy jest ładna czy nie.
Ja osobiście rzygam ładnymi kobietami co są albo tępe albo zapatrzone w siebie albo wyebane w ego.
  • Odpowiedz
@jacekkowalski9122: takie laski są bardziej obrotne niż przysłowiowe szare myszki. Taka laska nie boi się niczego jest odważna, ma kontakty, nie boi się odpyskować, w nauce też gdyby chciała mogłaby sobie lepiej radzić od szarych myszek, odezwie się do swoich spermiarzy to pomogą ją zawsze. Ludzie charyzmatyczni, z dużym kręgiem znajomych lepiej sobie radzą w życiu na każdej płaszczyźnie
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: chyba nie rozumiesz przesłania zarówno tego postu jak i mojego komentarza. Nie interesuje mnie czy jest obrotna, charyzmatyczna, odważna. Jest zapatrzoną w siebie szmatą którą nie szanuje ludzi niespełniających jej kryteriów nazywając ich "byle kim". A fragment o polakach że chyba nie są dla niej to całkowicie ją dyskredytuje i kategoryzuje w grupie pustaków. Ten szlauf nie ma za grosz pokory i najlepiej żeby poznała chada, który będzie ją
  • Odpowiedz
@jacekkowalski9122: ty byś nie chciał ale dla starych dziadów taka głupia acz ładna laska jest towarem luksusowym. Przyklad Wojewódzki - stary bogaty dziad po 60 umawawia się z o 30 lat młodzszą modeleczką Markowską bez żadnej szkoły. We fragmencie o polakach chodzi o to że potrzebuje kogos równie charyzmatycznego co ona a za razem przystojnego i ogarniętego życiowo z kulturą osobistą. Niestety polacy gdy mają jedno czyli są charyzmatyczni, wygadani,
  • Odpowiedz
a ta tępota tych lasek, ego wywalone w kosmos, traktowanie innych z góry nie bierze się z powietrza a mężczyźni skaczą wokół takich lasek, lajkują im posty na ig
  • Odpowiedz
Niestety polacy gdy mają jedno czyli są charyzmatyczni, wygadani, to nie mają drugiego - kultury osobistej i honoru. Przykład - typki z fame mma


@piotr_p0lak: Opie, laski, która ceni sobie takie wartosci jak honor czy kultura osobista to dzisiaj ze świecą szukac i może oceniam ją zbyt pochopnie, ale byłbym bardzo zdziwiony gdyby jej imponowała taka postawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla Polek honor to jest
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: polacy to nie dla niej temperament, ale chłopiec o imieniu Kacper który jest wydziaranym stylistą włosów i najzwyklejszym polakiem który przyjechał z pcimia dolnego na zarobek do wawki z którym się liże jest już ok xD ja #!$%@?
  • Odpowiedz