Wpis z mikrobloga

Wiecie kiedy dotarło do mnie, że dla Polski nie ma już nadziei? Kiedy okazało, że w całym tym narodzie znalazło się około dwóch milionów osób, którzy chcą zagłosować na kolesia, który PORYCZAŁ SIĘ przed kamerą dla zwiększenia rozgłosu.

W całym narodzie znalazło się tyle ludzi. To są dwa duże miasta.

Wtedy zrozumiałem, że ten naród jest skazany na zagładę. To już tylko kwestia czasu. Dla nas nie ma ratunku.

#wybory #polityka #polska #bekazlewactwa #holownia
  • 10
@Ynfluencer Jezu a co cię boli że ktoś jest uczuciowy. Wolisz starego pryka, przez którego ten naród cierpi, trwoni kasę na inflacji, zadłuża ten kraj i ŚMIEJE SIĘ z tego????

Też mi się zdarza popłakać. np. jak wczoraj oglądałem na TVN program o pani Marii która pomaga zwierzętom (https://pomagam.pl/6dtedp), gdzie pokazali jak jakiś bezduszny #!$%@? przywiązał psa na mrozie w zimie do budy. Pies oślepł z zimna, miał zmiany neurologiczne, cały
a co cię boli że ktoś jest uczuciowy


@markhausen: a to mnie boli, że uczuciowy to może być psychoterapeuta czy jakiś #!$%@? inny przedszkolanek. Polityk ma być makiawelicznym realistą, stawiającym na pierwszym miejscu interes swojego państwa i narodu. On ma umieć planować dalekosiężnie, podejmować trudne decyzje i być gotowym na poświęcanie innych, aby Polska i Polacy rozwijali się jak najlepiej i nie musieli się martwić o swoje bezpieczeństwo. A taka rozbeczana
uczuciowy to może być psychoterapeuta czy jakiś #!$%@? inny przedszkolanek. Polityk ma być makiawelicznym realistą, stawiającym na pierwszym miejscu interes swojego państwa i narodu. On ma umieć planować dalekosiężnie, podejmować trudne decyzje i być gotowym na poświęcanie innych, aby Polska i Polacy rozwijali się jak najlepiej i nie musieli się martwić o swoje bezpieczeństwo. A taka rozbeczana mameja #!$%@? zrobi i pod wpływem emocji się rozbeczy, jak przyjdzie jej podjąć jakąkolwiek nieco