Wpis z mikrobloga

Nie ma dowodu, powtarzam: nie ma takiego dowodu... Jakieś ciała porozrzucane po ulicach, no teatrzyk taki. W sumie to nawet nie wiadomo czy naprawdę nie żyją. Kiedyś latał przecież filmik, że jeden z tych trupów ruszał ręką. To nic, że fejkowy.
Tak w ogóle, to może i Rosja ma coś z tym wspólnego, a może nie ma. Może Ukraina? A może Honduras albo Laos? No nie wiadomo. Mgła wojny, może kiedyś za sto lat się dowiemy albo i nie. #ukraina #rosja #shitwykopsays

I oczywiście dzielna ekipa z Muchosrańska zupełnie przypadkiem pierwsza do plusowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz JPRW - Nie ma dowodu, powtarzam: nie ma takiego dowodu... Jakieś ciała porozrzucane p...
źródło: 150001
  • 17
@JPRW: typowy wykopek, przypomniało mi się jak ruskie w syrii zbombardowaly blok i że to jedna wielka mistyfikacja bo były zdjęcia jednego uratowanego dziecka trzymanego przez kilka osób. Smiesznie się zrobiło jak ukazało się zdjęcie że ludzie ustawili się rzędem i podawali je sobie
@JPRW: ale co? Niepodobna już jest jak własna propaganda obraca się przeciwko tobie i te same argumenty są używane odnośnie Buczy co do Wołynia?

Gość nic złego według mnie nie napisał, dlatego zaplusowałem, międzynarodowa komisja dalej bada tę sprawę, ktoś wypowiedział się na temat co o tym myśli, nie zanegował zbrodni co zaznaczył a ciebie tak bardzo to zabolało, że zrobiłeś o tym osobny wpis( ͡° ͜ʖ ͡°
@Aquamen: Ja napisałem, że dopóki międzynarodowa komisja nie zbada Wołynia to można przypuszczać, że ciała zostały rozłożone w teatralny sposób przez Polaków? Idź być debilem gdzie indziej.
@JPRW: swoją drogą fajny fikoł. Pokazuje jak działa ruska propaganda. Zaczyna od jakiegoś faktu, ktoś coś powiedział. A potem dopisują do tego pasujące im kłamstwo.
To że teraz nie uznali to za ludobójstwo to nie znaczy, że nie ruskie żołdaki popełniali zbrodni wojennych i czystek.