Wpis z mikrobloga

Robienie czegoś znajomym na zamówienie to najgorszy rak xD

Odezwała się do mnie znajoma z technikum i zamówiła kartkę na ślub. Gdy kartka była gotowa, napisała mi że zrobi przelew wieczorem bo teraz jest na urodzinach.

Wczoraj miała ją ode mnie odbierać, bo akurat byłam na kiermaszu rękodzieła w jej rodzinnej miejscowości, ale zamiast niej przyszła jej koleżanka i odebrała kartkę. Wieczorem sprawdziłam przelewy a tam nic XD

Napisałam do niej od razu że czekam na płatność i na razie nie wyświetliła, a była dostępna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jezu, mi by bylo wstyd przed obcą osobą a co dopiero przed kimś znajomym...

#zalesie
  • 18
@cytmirka: Wiesz, że wczoraj była niedziela. Tradycyjne przelewy eliksir realizowane są w dni robocze. Ale fakt sytuacja głupia, że ktoś kogoś wysyła po odbiór, zwłaszcza gdy jest się "znajomym".
@prawilnik: Ale tu miał iść blik. I to w piatek już xd I ogólnie myślałam, ze moze ta koleżanka mi gotówkę da, ale nie dała xD Wzięła i poszła to założyłam z góry że może tego blika mi puściła skoro kogoś po odbiór wysłała xD
@cytmirka: #!$%@?ąc od sytuacji płatności to to że ktoś jest dostępny na komunikatorze nie oznacza, że akurat ślepi się w telefon. Może go mieć w kieszeni, położony gdzieś na stole a sam ogląda telewizję. To że ktoś jest dostępny nie oznacza że akurat siedzi na komunikatorze tylko może sobie apka działać w tle po prostu.
@fajq: No nie powiedziałam nic o tym, że to oznacza, że wiadomość widziała. Bardziej chodziło mi o to, że wysłałam wiadomość późnym wieczorem i na pewno już nie śpi, więc jest szansa, że powiadomienie widziała albo na ekranie czy cokolwiek xd
@cytmirka: to samo jest z pożyczaniem. Jak pożyczysz to żyjesz w nerwach że w sumie to nigdy tej rzeczy możesz nie odzyskać bo hehehe mordo co się będziesz denerwował za rzecz za 5 k nasza przyjaźń jest więcej warta ( ͡ ͜ʖ ͡) albo możesz odmówić i dostać fochem
@cytmirka: wieśniactwo i tyle. Ja jak tylko mogę to usługę zlecam znajomym z zaznaczeniem, żeby mnie normalnie naliczyli jak się należy. Skoro coś muszę zrobić to niech zarobi znajomy a nie obcy a ja mam pewność, że usługa zostanie wykonana bez naciągania mnie na zmyślone koszty dodatkowe.