Wpis z mikrobloga

@szachmat1488: já gardzę katopisiorami, co w 500/800 plus widzą wybawienie. Kto za to zapłaci? #!$%@?, mam firme i znam życie. Widzę jakie są koszty i że płacą za to przedsiębiorcy, który muszą i tak potem zwalniać ludzi. Ale jak się ma optyke Morawieckiego, że forsa rośnie na drzewach, to tak jest.
  • Odpowiedz
@arek12222 co ty #!$%@? za głupoty, #!$%@? 900 zł minimalnej, 6 zł na smieicowce, wysokie bezrobocie, kolejki na 4 lata do specjalistów, wyprzedaż majątku narodowego, marginalizacja naszego kraju w Europie, lizanie dupy Niemcom i ruskim na zmianę, niekorzystny kontrakt na węglowodory od ruskich
  • Odpowiedz
@meehow97: a teraz masz coraz wyższa place minimalna, która de facto demotywuje ludzi do pracy i starania się. Jak rośnie minimalna to rośnie ZUS, a więc przedsiębiorcy mają wyższe koszty i tak zwalniają ludzi. Ale to trzeba cokolwiek wiedzieć o ekonomii, a skoro słucha się Kaczora który rozdaje wszystkim kasę, to taka jest świadomość. Ciekawe skąd ta kasę będzie dalej brał. Rząd nie ma swoich pieniędzy i zabiera w podatkach by
  • Odpowiedz
@szachmat1488: 90% licząc w grupie nierobów z zasiłkami, lub alkoholowe dziecioroby? To na pewno, tym się żyje świetnie za pisu, ale ja mam trochę wyższe aspiracje niż chlanie na umór i produkcja taśmowa gówniaków
  • Odpowiedz