#kononowicz i cyk, stalo sie. chlopecek przechodzi kolejny meltdown i poukrywal swoje lajty, na kanale zostaly tylko ai slopy ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) dawno nie bylo odciecia, juz myslalem, ze nam podmienili pawelka, ale nie, wszystko po staremu #patostreamy
Przerazające w jakim wyparciu żyją niektórzy na tym tagu. Przemocowiec, alkoholik, mitoman, niebieska karta i bezrobotny żebrak jest dla nich wzorem i będą krytykować "niewiernych" od punktowania jego hipokryzji...
@stubborn-space-cowboy: no widzisz suawek jak to jest, tyle wad, a ludzie jednak nadal wola olgierdano od ciebie i twojej kobity. tylko pomysl jak nisko w hierachii jestes
#kononowicz gdyby menliano 207 mial dzisiaj taki kontent jak w 2017-2019 to dzisiaj bylby gwiazda freak fightow i oplywalby w zuberki. kto wie, moze nawet spelniloby sie jego marzenie, o ktorym kiedys mowil panu ochroniarzowi pod brama, ta osoba wie o kogo chodzi ( ͡°͜ʖ͡°)
@k-pow: niestety pewnie tak by było, menelisko kasowałby kasę większą niż wyłudzanie od martuni i innych naiwnych kilku stówek. Do walki wychodziłby przy rafałek i łukasz https://www.youtube.com/watch?v=qLAxH9qLJ3U
@astalawistabejbi: jedna wersalka borneg, druga komuch wsw. Jeden zaczalby recytowac swoje gowno-piosenki, drugi nawalony w trzy d--y mowic o swoich dokonaniach jako czerwony sluzbista. Czy to nie byloby piekne?
@yahoomlody: zrobili swoje, mozna wyrzucic na smietnik. wuwu juz nie potrzebuje cyrkowcow zeby wyciagnac hajs z jutuba to co sie bedzie z plebsem bratal
@Predator77: ta margotovska to chyba jakis kiepski troll barneja, nie? Mam wrazenie ze szybciej sie skonczyla niz w ogole zdazyla sie zaczac. Kciala bys w jakis sposob nemezis dla barneja jak kingu, a wyszlo gowno cale te.
@Halinek11: to jest kwintesencja chlopecka. Bedzie wyzywal, ze kupujesz w markecie, po czym pojedzie do maka czy kfc ale to okej bo on je tylko frytki i czasem jakas bulke, czy kurczaka, ale tak naprawde mu nie smakuje wiec jest okej. Ja najbardziej w chlopecku lubie fakt, ze on zawsze jest tym, kogo wysmiewa, tylko tak naprawde tego nie widzi
@Predator77: ja pyerdole, ta margotowska to tez niezly herbatnik. Najpierw wbija w patostreamy i chlopeckowe uniwersum, zeby pozniej sie obrazic i krecic afery blizyniokowi, a na koniec umoralnia i mowi jak zyc. Dajcie spokoj z takimi jednostkami. Jak ktos sie dal przekrecic pawciowi to powinien sie ze wstydu spalic i samemu zrezygnowac z praw wyborczych.
#kononowicz #patostreamy Barney do jamy się chyba szykuje, siedzi na cmentarzu i rozmyśla nad swoim marnym życiem, że po co go natura wypluła na ten świat
@Predator77: czemu ludzie w tej sprawie dra lacha z barneja? Przeciez to trzeba krecic beke z tych jego widzow. Jak mozna ogladac blizynioka, brac go na powaznie i pozniej jeszcze plakac, ze cie oszukal...? Prawa wyborcze powinny byc odbierane na miejscu. Za wiekszego debila od pawla to mialem do tej pory tylko komucha wsw i pato ale widze sklad rosnie
@Predator77: "pokrzywdzone" xDDDD pokrzywdzone to sa osoby przez los, ktore oczekiwaly czegokolwiek od barneja i traktowaly go powaznie. co taki barnej mogl wam obiecac? rozjedzalnik do waszego miasta? nagranie piosenki w ajaju? szanujcie sie troche i nawet sie nie wyswietlajcie ze swoja gupota
- Powiedz, Barney, co jest najważniejsze w życiu? - Pełna portmonetka, poranny rozjeżdżalnik i lament kobiet po menopauzie! #kononowicz #barney #patostreamy
Dzisiaj zabiera w ostatnią podróż
źródło: 5982
Pobierz