Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@qkqamil Robisz psu krzywdę takim częstym myciem i to tylko kwestia czasu, aż nabawi się choroby skóry. Szczególnie jeśli mowa o pysku i dupsku, w których zaburzana jest flora bakteryjna.

@koronawirus Weź lepiej brudasie częściej tym kotom sprzątaj kuwety.

@koniarz A ja się dziwię, że udało ci się #!$%@?ć tu te modne słówko wśród psychicznych wykopków, pomimo że nie ma ten wpis nic wspólnego z bambiniazmem.
Przyszła do mnie jakiś czas temu znajoma z owczarkiem niemieckim. Ja mam dwa koty, które akurat bardzo koleżeńskie są do psów to chwila moment i polubiły się z tym wilczurem. Siedzimy tak sobie i zwracam uwagę, że coś długo jej psa nie ma. Po chwili przybiega z innego pomieszczenia i merda ogonem oblizując się ochoczo. Poleciałem sprawdzić gdzie był, zerkam do łazienki i #!$%@? wyczyścił mi całą kuwetę, #!$%@? wszystkie kocie gówna
i tak dziwię się że tyle plusów. Tutaj sami bambinisci


@koniarz: No właśnie nie, już od jakiegoś czasu jedzie się tutaj po właścicielach psów i po samych psach nawet. Nie było żadnego konkretnego powodu czy wydarzenia, od którego to się zaczęło, widocznie wykopki są tak sfrustrowane, że wyzywanie polityków, policjantów, taksówkarzy, kierowców ciężarówek, dziennikarzy, ludzi z tatuażami, julek w luźnych ubraniach, rowerzystów, madek, p0lek, murzynów, Lewandowskiej, Gonciarza itp. już im nie