Wpis z mikrobloga

Jak radzić sobie z osobą która prosi o pomoc, ale ostatecznie robi wszystko by postawić na swoim?

W mojej rodzinie jestem tym od komputerów / elektroniki użytkowej i to zazwyczaj ojciec prosi mnie o pomoc. Zawsze jednak kończy się tym że poświęcam godziny na reasearch, on krytykuje każdy mój wybór, kupuje po swojemu a na koniec siedzi zirytowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecnie jest przy wybieraniu telewizora. Nie chcę aby władował 3 lub 4 tysiące w szajs (jest bardzo podatny na wszelkie internetowe opinie, komentarze ceneo itd) ale powoli mnie #!$%@? strzela.

#pytanie #rodzice #psychologia
  • 7
  • Odpowiedz
@L3gion: O kolejny "informatyk rodzinny". Ja już kilka lat temu ogłosiłem rezygnację z tej zaszczytnej funkcji;) Były awantury, ale teraz mam przynajmniej spokój. Mój ojciec posunął się krok dalej i znosił od ludzi do chałupy laptopy, pc, konsole itp "bo Tryton wam naprawi". Albo dzwoniła jakaś daleka krewna z tekstem bo ty to się znasz a jej kąkuter coś nie działa xD.
Z uśmiechem odsyłaj wszystkich do sklepu, serwisu, szukania w
  • Odpowiedz
@L3gion: a dlaczego ty nie chcesz żeby sobie kupił telewizor jaki on chce?
Najlepiej mu zresztą doradzą "ci panowie z media expert", naprawdę tracisz godziny na szukanie w necie? On też przecież szuka i znajduje lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz