Wpis z mikrobloga

Ponawiam post sprzed roku: https://wykop.pl/wpis/66688511/szukam-filmiku-z-urban-exploringu-ogladalem-go-jak

Szukam filmiku z urban exploringu, oglądałem go jakoś w 2019 roku, rosjanin chodził w podziemnych tunelach z niskim sufitem (nie mógł się wyprostować) oraz pomieszczeniami, samo miejsce dosyć daleko i ciężko było się tam dostać.

Niesamowity #!$%@?, dookoła pełno rzeczy codziennego użytku że ciężko było przechodzić (możliwe że to nie sufity były nisko a to samych rzeczy na podłodze kilkadziesiąt centymetrów).

Filmiku nie było na youtube (lub jest już usunięty?), na jednych z rosyjskich/ukraińskich forów (repost użytkownika z serwisu streamingującego?). Gość normalnie nagrywał odcinek i chodził po korytarzach zaglądając do pomieszczeń, stały w nich piętrowe łóżka.

Na końcu korytarza z lewej i prawej strony były ostatnie pomieszczenia, gościu jakby nigdy nic wszedł do jednego z nich a tam na górze ktoś leżał. Postura więźnia obozu koncentracyjnego, niedbale ubrany w kilka kurtek. Podniósł się tylko i patrzył oczyma wypełnionymi obłędem.

Kamerzysta przestraszył się i cofnął, zapytał po rusku czy wszystko okej ale wycieńczony gościu nic nie odpowiedział tylko tak siedział. Eksplorator wyszedł stamtąd i skomentował to co zobaczył, dalej eksploracja potoczyła się normalnie (o dziwo, ja bym stamtąd spieprzał). Szansa na odnalezienie klipu jest okropnie mała ale zawsze jakaś.

Do tej pory nie udało mi się go odnaleźć, z pomocą Reddita oraz archive.org.

#urbex #reddit #kiciochpyta
  • 1