Wpis z mikrobloga

@mleko3-2procent: nie za bardzo warto ich słuchać, to tacy eksperci z Twittera, gdzie wiele się nie sprawdziło, że teraz bardzo leją wodę... No nie wiadomo czy się okaże że sankcje działają, to znaczy doprowadzą do zakończenia wojny.
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: co? Toć zaczęli pisać o dewaluacji rubla gdy to już było pewne, że przestali trzymać kurs. Nauczeni tym, że podawanie analiz z datą kończyło się komprokotacią. Na czele z Rosja jebnie po roku, potem że 2023, a teraz że tylko odroczyli termin (już bez podawania konkretów). Także prognozy na temat Rosji się nie sprawdzają. To eksperci zmienili taktykę by pisać o czymś jak już się dzieje, a dopiero zaczęło.
  • Odpowiedz
@N331: mnie nie interesuja przewidywania. Nie wiem czemu ludzie na wykopie tak łakną dokładnych przewidywań. Słucham dla samych newsów z prasy i danych aktualnych.

Pamietam ze z 2 miesiące temu Mówił że ryż zdrożeje i faktycznie zdrożał:)

Mówił ze będą braki paliwa w rosji i są bo planują ciąć dopłaty do paliwa o połowę.
  • Odpowiedz
Sprawdzam ceny ryżu w Rosji, na ich wykopie albo telegramie, cena pomału idzie w górę. Robię info, że ryż drożeje. Jestem ekspertem XD Toć wiadomo, że ceny rzadko idą skokowo, a pomału do punktu kulminacyjnego. Tak samo było z cukrem u nas. Toć to nie tak, że naglę droższy o 5 zł i brakło. Tak samo robią z wartością rubla. Jak jego wartość zaczęła spadać z korytarza 70-80 to poczekali czy Rosja
  • Odpowiedz