Wpis z mikrobloga

Nie wiem dla kogo są takie wypociny. Znaczy wiem. Dla podatnych na takie wysrywy kobiet, które niestety nie ogarniają krytycznego myślenia. Przeciez każdy szanujący się facet po zdradzie robi kop w doopę i sajonara. Nastepna. Nie. Żadnego kopa. Po prostu totalne ignorowanie. Na świecie jest 3,5 miliarda kobiet minus te kilka byłych. Dodam, że piszę z eutanazji. A cel takich wysrywów jest prosty i znany od lat. Zniszczenie rodziny czyli dawny komunistyczny
Wracamy do modelu - chady i kobiety dobrze się bawią a reszta facetów na nich #!$%@?. Takie artykuły jak ten to kolejna mała cegiełka w celu programowania społeczeństwa, że kobieta ma robić co chce i jak chce a facet ma być posłużnym cuckoldem, a niechęć do brania udziału w takim układzie będzie oceniana jako bycie mizoginem.


@CloudSpanner: na ostatnim spotkaniu julek, zapadla decyzja o przydzieleniu panu jednej. Prosze zglosic sie po
Wracamy do modelu - chady i kobiety dobrze się bawią a reszta facetów na nich #!$%@?. Takie artykuły jak ten to kolejna mała cegiełka w celu programowania społeczeństwa, że kobieta ma robić co chce i jak chce a facet ma być posłużnym cuckoldem, a niechęć do brania udziału w takim układzie będzie oceniana jako bycie mizoginem.


@CloudSpanner: a reszta facetów na nich .... zapier.. ? bo nie rozszyfrowałem
@Qaktus: Andrew Tatę to hochsztapler i degenerat, ale generalnie, do pewnego stopnia to prawda. Posiadanie baby zwiększa atrakcyjność faceta w oczach kobiet, dlatego są ludzie, którzy mają kogoś cały czas, bo jak skończą jeden związek to zaraz będzie następny (często w tej samej grupie znajomych) i są ludzie, którzy nie mają nikogo. Widziałem to w swojej grupie znajomych, jak dwie super koleżanki przestały nimi być, bo kumpel zakończył związek z jedną