Wpis z mikrobloga

@darosoldier: Wracamy do modelu - chady i kobiety dobrze się bawią a reszta facetów na nich #!$%@?. Takie artykuły jak ten to kolejna mała cegiełka w celu programowania społeczeństwa, że kobieta ma robić co chce i jak chce a facet ma być posłużnym cuckoldem, a niechęć do brania udziału w takim układzie będzie oceniana jako bycie mizoginem.
@darosoldier: To jest przerażające do czego zmierza bańka WYBORCZA-ONET-TVN.... Oni mają ogromny wpływ na nasze społeczeństwo do tego stopnia, że w 2023 są osoby, które nieironicznie popierają Tuska i wierzą w każde jego słowo (nie jestem za PIS-em, dla mnie PIS = PO v2).

I coraz bardziej granica jest przesuwana... Za 10 lat jak jakaś kobieta powie, że nie zdradza męża to wszystkie inne będą w szoku ( ͡° ͜
To jest przerażające do czego zmierza bańka WYBORCZA-ONET-TVN.... Oni mają ogromny wpływ na nasze społeczeństwo do tego stopnia, że w 2023 są osoby, które nieironicznie popierają Tuska i wierzą w każde jego słowo (nie jestem za PIS-em, dla mnie PIS = PO v2).


@PanHaroldHe: przeciez caly swiat idzie w tym kierunku, wedlug ciebie to michnik programuje swiat? xddd
poza tym skoro tusk taki zly, pis=po to na kogo zaglosujesz?
@darosoldier: Kolejny, który nie rozumie, ze portale wrzucają to co się klika. Jedyny powód, dla którego istnieją to kasa. Liczą się tylko odsłony, bo pokazujesz je reklamodawcom, którzy za to płaca. Jakby klikalo się coś innego to by pisali coś innego. Najważniejsze jest zdobycie i utrzymanie atencji ludzi, którzy wchodzą na portal. Robisz dokładnie to, co portal chce. W gratisie robisz ruch wykupowi, bo kontrowersja się klika. Dlatego tez chociażby algorytm
@darosoldier: przypominamy najchętniej czytane teksty
z naszego archiwum.

Dajecie się baitowac jak dzieci, robicie ruch takim gowno artykułom, wrzucacie to wszędzie i rzygacie tym w ludzi którzy maja tego typu oczywiste gowno artykuły głęboko gdzieś, a później pikachu face ze portale które zarabiają na odsłonach ciagle tego typu syf podrzucają.

Jak zdejmiecie foliowa czapeczkę która podpowiada wam o „złych koncernach propagujących służalczość mężczyzn” i jej się dokładnie przyjrzycie to zobaczycie powod