Wpis z mikrobloga

Boxdel, grubasie, nie jest ci głupio, że nawet ameba Lexy z wsparciem Czeczenów, którzy przez kilka godzin nie potrafią ogarnąć działającego streama, dają finalnie lepsze widowisko niż te wasze gówno gale?

Wnioski po F19:
- walki Sheeyi z kobietami w formule MMA nie mają żadnego sensu, o tyle dobrze, że ona sama nie chce już walczyć poniżej 70 kg, więc może po prostu da se spokój z braku rywalek i zostanie jej miażdżenie udami Wimpera w domowym zaciszu
- trener kasztan i ten drugi do #!$%@?, powalczyli, sianko zgarnęli i starczy, niech #!$%@?ą
- niedobrze, że pies Tromby wygrał, bo też by się go przydało #!$%@?ć, Karasia to wiadomo, że będą trzymać, ale tego przydupasa może by się pozbyli, gdyby miał same porażki
- to samo z Filipkiem, wygrana oznacza, że niestety dalej to beztalencie będzie dostawać walki
- Ozdóbka jak to Ozdóbka, spodziewałem się trochę więcej, niewątpliwie wniósł jakiś powiew świeżości i memiczności do tego skostniałego towarzystwa, no ale niestety, jeśli miałby zostać, to pozostaje zestawianie go z jakimiś kompletnymi paralitykami, żeby miało to jakikolwiek sens
- na plus na pewno oplucie Szalonego Szczura przy jednoczesnej rehabilitacji Murana i jego bardzo prawdopodobnym powrocie do klatki Fame'u jeszcze w tym roku
- spoko ta walka Xayoo z Franiem, plusiki dla obu, zawsze to jakaś rekompensata za stypiarstwo na programach, nie wiem tylko, po co ten Rafonix, bo jedyna formuła walki, jaka byłaby wskazana, to znęcanie się na pełnym dystansie, bez możliwości wcześniejszego skończenia
- na plus też Wrzosek, Krawczyk na wejście to jedyny sensowny argument na obronę tej gali, mam tylko nadzieję, że ktoś wybije mu z głowy te pomysły na kolejnych rywali typu Zadyma, czy Kornik, bo on jest tam potrzebny do obijania kolejnych pajaców z przerośniętym ego, a nie szukania sobie sportowych wyzwań
- klasyczny Ferrari, nawet nie jestem zaskoczony, #!$%@? na programach, bezsensowne machanie łapami w oktagonie, po walce tłumaczenie, że był chory, kontuzjowany, zabrakło czasu, bo wziął walkę z doskoku, a w ogóle to tak zdominował rywala, że tak naprawdę to on jest zwycięzcą (przypominam, rekord 6-7 z czego pewnie ponad połowę porażek farmazon uważa za swoje zwycięstwa), tu potrzebny jakiś ciężki #!$%@?, niech nikt nawet nie próbuje dawać mu leszczy na odbudowanie się

Podsumowując: o ile konferencja i programy dały radę, były najlepsze od wielu edycji, o tyle gala absolutne gówno, co powinno dać do myślenia włodarzom, bo nikt nie będzie płacił za produkt, którego wartość to w 90 proc. darmowe materiały promocyjne.

#famemma
Pobierz edenmar - Boxdel, grubasie, nie jest ci głupio, że nawet ameba Lexy z wsparciem Czecz...
źródło: 7xuu4q
  • 4
na plus na pewno oplucie Szalonego Szczura przy jednoczesnej rehabilitacji Murana i jego bardzo prawdopodobnym powrocie do klatki Fame'u jeszcze w tym roku


@edenmar: xD