Wpis z mikrobloga

Jestem obecnie w Czarnogórze, wczoraj byłem na małej wyspie nazywanej przez rodowitych mieszkańców „małe Hawaje” - niesamowite miejsce. Ogólnie full onuc. Siedzę z różowym na plaży, coś tam sobie gadamy i zagadała do mnie leżąca obok kobieta (jak się po chwili okazało była to obywatelka okupanta, prawdopodobnie usłyszała nasz język, zaskoczony byle jej dobrą znajomością języka angielskiego) - i co ? oni serio uważają że ratują ludzi podczas tej specjalnej operacji… przerażające. #ukraina #wakacje #polityka #wojna
  • 9
@erni13: to chyba zależy gdzie jezdzisz na te wakcje nie? chyba zalezy czy kacap chce zagadac nie? Ja np w popularne dla ruskich miejsc bym nie pojechal bo na pewno z kim bym sie pobil
@erni13: to nie o to chodziło w tym wpisie ;)
Ogólnie nie jest tak że zaczepiasz kacapa na ulicy i on mówi że popiera wojnę ;)
Rok temu w Grecji wyszło to na imprezie w hotelu, był kacapski stolik gdzie co chwilę wznosili toasty za fiutina za kacapię itd … obsługa ich uciszała ale nie wiem czy coś to dało, bo byli z nami 1 dzień tylko. My wyjeżdżaliśmy oni wjechali.