Wpis z mikrobloga

Mam okazję zakupić w Bece 2% bardzo tanie mieszkanie. Do tego garaż w atrakcyjnej cenie, 20 minut pociągiem od miasta wojewódzkiego, w gminie planowane w ciul inwestycji. Cena raty i utrzymania mieszkania sporo niższa od tego co obecnie płacę za najem. Problem?

Blok w którym mam zarezerwowane mieszkanie to pierwszy z wielu planowanych. Na planach zagospodarowania przestrzennego widać, że docelowo osiedle będzie trzy razy większe niż pierwszy, obecnie dopuszczany do sprzedaży etap. Co oznacza, że przez następne parę lat wszystko wokół będzie jednym wielkim planem budowy. Dźwigi, żurawie, betoniarki. Osiedle budowane z prefabrykatów, podobno ma to iść szybko.

Docelowo aranżacja osiedla jest świetna, lokalizacja też. Myślę, że za kilka lat jak wszystko będzie skończone, a ja nadpłacę kredyt to na sprzedaży tego mieszkania mogę naprawdę wiele zarobić. Ale boję się mieszkać na głośnym placu budowy. Mieszkanie ma być oddane za dwa miesiące, ale obstawiam, że nawet dróg dojazdowych nie zrobią od razu, bo nie ma sensu ich kończyć skoro tam będą wiecznie jeździć koparki.

#bezpiecznykredyt #kredythipoteczny #deweloperka #patodeweloperka #mieszkanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@E-Seven: Drugie mieszkanie co mnie interesowało właśnie zmaga się z tym problemem, że deweloper nie dogadał się z gminą i nie ma drogi. Wszystko pływa jak są mocniejsze deszcze.
Przej... to wszystko za przeproszeniem. Albo te nieruchomości są horrendalnie drogie, a jak już znajdziesz coś w twoim zakresie cenowym to nigdy nie wiesz czy ktoś czegoś nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Matricaria: Masz możliwość zrobić inwestycję życia a przeszkadza Ci koparka na budowie ? Zamkniesz dźwiękoszczelne okna, odpalisz sobie muzyczkę i #!$%@? w te koparki. Nie budujesz się przez płot ze żwirownią, całe życie tam nie będzie łomotu.
  • Odpowiedz
Blok w którym mam zarezerwowane mieszkanie to pierwszy z wielu planowanych. Na planach zagospodarowania przestrzennego widać, że docelowo osiedle będzie trzy razy większe niż pierwszy, obecnie dopuszczany do sprzedaży etap. Co oznacza, że przez następne parę lat wszystko wokół będzie jednym wielkim planem budowy. Dźwigi, żurawie, betoniarki. Osiedle budowane z prefabrykatów, podobno ma to iść szybko.


@Matricaria: z mojego doświadczenia hmm - ze 3 lata nowe bloki muszą odstać a to
  • Odpowiedz