Wpis z mikrobloga

Siemanko mordo, no troche się nie widzieliśmy, co tam u Ciebie słychać, bo u mnie jest super. Klienci walą drzwiami i oknami, ustawiają się kolejki ludzi chętnych na zakup moich inwestycji, na pewno słyszałeś o bk2%... mówię Ci prawdziwe szaleństwo - ŚPIĘ NA FORSIE. Właśnie skoro o forsie mowa, nie masz pożyczyć 5zł? Wiesz, głupia sprawa, akurat portfela z drobniakami zapomniałem. Oddam Ci na pewno jakoś w 2027 roku, mordo - przecież mnie znasz z gazet, czytałeś o mnie... no to tego pożyczysz?


#nieruchomosci #kredythipoteczny #deweloperka #kredyt2procent #inwestycje
Pobierz BurzaGrzybStrusJaja - Siemanko mordo, no troche się nie widzieliśmy, co tam u Ciebie ...
źródło: Screenshot 2023-09-01 at 11.14.00
  • 40
@printf

to nie jest to samo, ponieważ wytransferowano prawdziwe pieniądze które zostały zwyczajnie wydane na bieżące potrzeby wypłat emerytur a w zamian dokonano jak najbardziej wirtualnych zapisów na subkontach, która są warte tyle ile wiarygodność 3RP
o fakty popierajace jego brednie mowi uga buga xD


@printf: fakty sa takie, ze twoj peowski idel #!$%@? realna kase z realnego rynku i wystawil za to nic nie znaczace cyferki w ZUSie. Mogliby z duchem czasu zrobic ZUSCoina i byloby przynajmniej smieszne patrzac czy wygrywa z Dogecoinem

To, ze tobie sie wydaje, ze to to samo to nie znaczy, ze to nie kradziez xD
Ale skoro fakty - pokaz mi
@yhbgrobdoivbvwamsv to sa twoje a w zasadzie pisowskie brednie. na które nie masz ani jednego dowodu. to że napiszesz to 100 razy to niczego nie zmieni. Nie masz absolutnie racji. powielasz propagande pisowskich miernot. opisalem wyzej ze kasy nie było na rynku a byly to wirtualne cyferki dokładnie jak teraz tyle tylko że nie zarabiają na tym fundusze
opisalem wyzej ze kasy nie było na rynku a byly to wirtualne cyferki dokładnie jak teraz


@printf: to co napisales to twoje a w zasadzie pełowskie brednie. na które nie masz ani jednego dowodu. to że napiszesz to 100 razy to niczego nie zmieni. Nie masz absolutnie racji. powielasz propagande pełowski ruskich onuc.

No i rozumiem, ze uwazasz, ze pan sasin jest super, bo zgodnie z ustawa jest wszystko ok? (
@yhbgrobdoivbvwamsv dobra pisowcu mas we łbie gwoździa nir potrafisz zrozumieć że wyeliminowano pasozyta tj OFE. jak by ofe inwestowało w cos innego niz obligację państwie to byla by yo ingerencja w rynek ale tak nie było. nasłuchałes sie kredytów i powtarzasz te brednię. tej kasy nigdy nie mogłeś wypłacić od tak i byla oba częścią zobowiązania emerytalnego. kase te dostają bliscy po śmierci diala to dokładnie tak samo tyle tylko że nie
że wyeliminowano pasozyta tj OFE


@printf: xDDDDDD to gdzie moge zobaczyc wyniki rynkowe z tego subkonta w ZUSie, co to nawet niby mam xD
OFE mi wysylalo co jakis czas, a ZUS nic, ale przeciez to to samo, no nie? xD

powtarzasz te brednię. tej kasy nigdy nie mogłeś wypłacić od tak i byla oba częścią zobowiązania emerytalnego.


@printf: nic takiego nie pisalem xD ale widze ze partyjny oficer nie
@printf

czy ja mówię, że mogłeś iść o wypłacić?

czy może mówię, że były to realne pieniądze, że w obligacjach to co - papier wartościowy jak najbardziej wymienny na euro czy usd, poza tym duża część była w polskich akcjach, w przeciwieństwie do subkonta które jest tylko i wyłącznie zapisem, nawet nie bankowym tylko zusowym i obietnica wypłaty za kilkadziesiąt lat - nie wiadomo na jakich zasadach i czy w ogóle.
rozumiem że pieniądze z OFE nie są wypłacane?


@janek_kos: a nie to wszystko spoko jak obiecuja ze oddadza i komus nawet oddali to super. Nie wiem czemu sie czepiaja tego amber gold xD
Ty a moze wy budujecie narracje, ze glowny wal za waszego wodza czyli amber gold to tez nie wal bo przeciez komus costam wyplacili i obiecuja ze wyplaca wiec jest spoko?
Spoko, dalej #!$%@? kocopoły zamiast mówić na temat xD idź już spać xD


@janek_kos: jako to typowo fajnopolackie xD szkoda ze swoich partyjnych kolegow tak nie pytasz o konkrety i ustawy xD ale dobrze wiemy czemu.
Idz zapytaj pana urzednika czy machasz flaga unijna wystarczajaco szybko xD