Wpis z mikrobloga

Ale sie dziennikarzyny jaraja sie tymi dwoma klubami w europejskich pucharach. Sek w tym ze 2 zespoly w pucharach to powinien byc minimum w kazdym sezonie, a jezeli marzymy o pozycjach 11-15 to powinny to byc nawet 3 zespoly.

Taka Grecja ma 4 zespoly, Czesi 3 zespoly, a 2 zespoly ma nawet taka slabiutka Slowacja.

#mecz
  • 8
@tenji: dokładnie, 21 krajów ma 2 drużyny lub więcej, a 15 krajów ma 3 drużyny. Chyba liczą, że Legia i Raków powtórzą wyczyn Lecha, ale właśnie Lech zrobił kosmiczny wynik w tamtym roku i całkiem prawdopodobne wg mnie, że Legia i Raków razem nie zdobędą tego co sam Lech.
Lech zrobił kosmiczny wynik w tamtym roku


@Dawidk01: lol, nie przesadzajmy

to jest LKE a nie LM/LE i do gry na wiosnę a także przechodzenia kolejnych rund musimy zacząć się przyzwyczajać, po to jest ten puchar właśnie

"kosmiczny" wynik w LKE to byłby finał, dopiero w 1/2 jest gwarancja topowego przeciwnika a do półfinału można się doczłapać na tym poziomie ~1550 elo naszych pucharowiczów; wyjście z grupy to plan minimum (ale
@tenji: bo u nas właściciel chce jak najszybciej napchać kabzę. Lech w LK zarobił 8 milionów €, za Skórasia dostali 6 milionów €. Do tego kasa od sponsorów, canal Plus.
Jakby porządnie sypnęli kasą, to by mogli podziałać. A tak zesrali się metr przed kiblem, i tylko zdobycie mistrza uratuje sezon

Mam wrażenie że Raków działa inaczej, ciekawe co zrobią z zarobionym sianem.
@tenji: Bierz poprawkę na to, że od 15 miejsca jest dużo łatwiej wprowadzić zespół do pucharów. Mistrz z 15 miejsca musi wygrać 1 z 3 dwumeczy i ma gwarantowaną fazę grupową. Wicemistrz ma też możliwość potknięcia. Zespół z eliminacji do LE też. Dlatego tak to wygląda, musiałaby się wydarczyć katastrofa, żeby nikt nie awansował albo tylko jedna drużyna. Inna sprawa, że przez te dużo trudniej o punkty w eliminacjach i trzeba
@tyrytyty: czy kosmiczny wynik to nie wiem raczej przesada. ale troche mnie smieszy jak my bagatelizujemy ten puchar, do którego udało nam się przepchnąnac z trzech zespolów jeden. i to po karnych, wiec ubiegłoroczny wynik lecha należy jak najabrdziej docenic. przy czym oczywiście zachowując proporcję.
@tyrytyty: @hosearkadiomorales jeżeli 21 krajów ma 2 drużyny w fazie grupowej LKE, a Lech w tamtym roku sam zrobił wynik, który nas wywindował na 11 miejsce w samym poprzednim sezonie (a po eliminacjach mieliśmy jeszcze mniej punktów, niż w tych eliminacjach), to świadczy tylko o tym, że wynik Lecha był absolutnie nadzwyczajny. No ja mam nadzieję, że w tym roku powtórzymy wynik punktowy, ale wg mnie jak będzie 7 pkt to