Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski #redpill #blackpill #niepopularnaopinia #niebieskiepaski #p0lka #ciekawostki
Gdybym urodzil sie laska nie dbalbym o wyksztalcenie a na pierwszym miejscu stawialbym na wyglad. Operacje plastyczne, zabiegi upiększajace. Od razu wianuszek spermiarzy ustawilby sie do mnie w kolejce. Mialbym ich do pomocy, potrzeburzebuje podwozki? Ucieszony chlop skakalby do mnie w podskokach. Oczywiście nie interesowalyby mnie chlopy bez siana, startowalbym do bogatych staruchow z sianem. Okrecalbym takiego wokol palca, namowil na slub a naiwniaczek jadlby mi jak z reki. Potem rozwod i polowa majatku dla mnie.
Przeciez te szare myszki ktore robia kariery, ucza sie sa debilkami nie potrafiacymi wykorzystac szansy od losu. Po co baba ma inwestwac w nauke? Baba jest glupsza od mezczyny i nigdy go nie doscignie. Kobieta zamiast w edukacje od jak najwczesniejszej mlodosci powinna inwestowac w zabiegi kosmetyczne, operacje plastyczne. Wyglad jest jedyna wartoscia kobiety i dzieki wygladowi moze podbic swiat. Przykład? Najbogatsze kobiety na swiecie - Kardashianki po operacjach plastycznych, wczesniej byly okropnymi pryszczatymi goblinami. Z polskiego podworka - wersow, martirenti, fagata. Inwestycja w wyglad jest najlepsza inwestycja dla kobiety, żadne tytuły naukowe chłopów nie interesują. Choćbyś była pustakiem bez szkoły jak będziesz ładna to wyrwiesz bogatego piłkarza. Laski tak trzeba żyć. Na szczęście coraz więcej kobiet otwiera oczy. Młode dziewczynki na pytanie kim chcą zostać w przyszłości odpowiadają Inflencerka. Stare kobiety po 30 którym pociąg odjechał i uroda już nie taka zgodnie przyznają że po co było się uczyć, trzeba było od 15 roku życia zakładać instagrama, lansować się na urodzie, znaleźć bogatego chłopa który poleci na wygląd
  • 6
@Lysandros: żadna fantazja a trudna dla ciebie prawda. Na liscie najbogatszych kobiet na swiecie oprocz tych ktore odziedziczyly forruny po bogatych starych znajduja sie zony miliarderow. McKenzie Besos, po rozwodzie wskoczyla na szczyt listy najbogatszych kobiet. Obok sa gwiazdy instagtama - kardashianki po operacjach plastycznych wylansowane na wygladzie. Wniosek jest prosty inwestowac w urode albo znalezc bogatego capa