Wpis z mikrobloga

@Lisek_Mirek:
To lepiej niech go wydrukują żeby im przypadkiem hosting nie wygasł.

Ustawy podatkowe są na githubie. Cały program Konfederacji jest dostępny na ich stronie już od czerwca

@thorgoth:
I czy te ustawy memcena z padłego serwera się wliczają czy to tylko nowy towar?

Nawet największa polityczna ameba wie, że 100 ustaw Mentzena nigdy nie były programem Konfederacji. Tym bardziej, że Konfy wtedy nawet nie było
@jestem_tunowy: To teraz sprawdzam.

Program KO - 136 stron A4 z praktycznie zerową ilością zdjęć w opisie danego postulatu. Jedna strona - Jeden postulat
Program Konfederacji - 116 stron A4, czcionka wydaje mi się minimalnie większa, na sporej części kartek A4 jest zdjęcie polityków Konfederacji zajmujące od 1/3 do całej strony A4 (pic rel). Dodatkowo na 5 stron A4 w której zamiast robić program wyborczy to sobie zrobili gigantyczną tabelkę w
Reezu - @jestemtunowy: To teraz sprawdzam.

Program KO - 136 stron A4 z praktycznie z...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-30 144524

Pobierz
@Reezu: gościu wstawiłeś program z poprzednich wyborów xd


@jestem_tunowy: I rozumiem, że KO całkowicie zmieniła swój pogląd czy o co chodzi? Jest zabronione korzystanie z programu wyborczego z zeszłego roku?

Bo jedyne co się zmienia w programie wyborczym konfederacji to w 2019 roku oferowali paliwo tańsze o 30%, a teraz oferują mieszkania tańsze o 30% xD się uczepili tej liczby.

Ale masz rację, do tego co oferuje KO możemy dodać
@jestem_tunowy: Dodatkowo, sposób na mieszkania tańsze o 30% według Konfederacji?

>Dlaczego mieszkania w Polsce

są tak drogie? Niska podaż.

Brak gruntów. Biurokracja.


Dać samowolkę deweloperom, pozbyć się planu przestrzennego i wyprzedawać grunty pod budowę patokawalerek, wyzbyć się urzędników, bo po co mają weryfikować cokolwiek, skoro można wszędzie postawić mieszkania, gdzie się chce? XD Później będziesz chciała przejść przez chodnik, a tam miejsca nie ma bo blok na bloku obok bloku na
@Reezu: ale fikołki xd


@jestem_tunowy: Dobra, odniesiesz się do czegokolwiek innego, czy będziesz robić piruety jak Mentzen gdy go ktoś zapyta czy naprawdę obniżą podatki i usuną ZUS, tak jak to mówili? Albo jak Bosak, który gratulował sam sobie zaostrzenia przepisów aborcyjnych, by później przepraszać i się z tego wycofywać, bo się spalili doszczętnie na tym? Albo jak Braun gdy musi się tłumaczyć ze spotkań z rosyjskimi szpiclami? XD
@BayzedMan: Dobra, to, że krótki program wyborczy to my już bardzo dobrze wiemy. Patrz na to.

Plan Konfederacji na budowę mieszkań? Żaden. #!$%@?ć grunty rolne, które stanowią bezpieczeństwo narodowe jeżeli chodzi o żywność! Bo przecież jak to tak, deweloper miałby płacić za przekształcenie działki rolnej na działkę budowlaną? SKANDAL! Jakie bezpieczeństwo mordo, mieszkania na działkach rolnych mordo XD

Później znowu mamy tabelki/narzekania jak sobie UE i PiS poradził z tymi zadaniami,
@Reezu:

Jest zabronione korzystanie z programu wyborczego z zeszłego roku?


To niech oficjalnie stwierdzą, że kandydują z takim samym programem. A no tak, nie mogą, bo nie startują z tym samym programem- sam podałeś ich nowe obietnice. No to chyba wypadało by zrobić jakiś nowy dokument gdzie jest czarno na białym co obiecują? Sracie się niemiłosiernie o stwierdzenia typu "prezes kontrowersyjny, ale w programie tego nie ma" a sami nie macie
CowiekDebil - @Reezu: 
Jest zabronione korzystanie z programu wyborczego z zeszłego r...

źródło: KO_program

Pobierz
To nie jest obietnica tylko groźba. Chcę Polski w której matki mogą wychowywać swoje dzieci, a nie takiej gdzie wysyłają dzieci na pół dnia do państwowych centrów indoktrynacji.


@CowiekDebil: Aktywizacja zawodowa matek polega na wypłacaniu "babciowego" czyli pieniędzy, które matki mogą dać babciom, które będą zajmować się swoimi wnukami, podczas gdy matka będzie w pracy. Aktualnie ponad 50% matek nie jest aktywna zawodowa, bo zajmuje się wychowywaniem swojego dziecka. Babciowe byłoby
@Reezu: Nic dziwnego, program tak samo dziurawy jak te 100 ustaw.
Nie spojrza chocby w staty, chca budowac nowe tanie byle jakie mieszkania mimo ze chyba 20 albo 30% budynkow w Warszawie stoi pusta.