Wpis z mikrobloga

@RobertPupica: Nie, nie zarabia nikt tyle na produkcji w Niemczech LOL. 2600-2800 to może pielęgniarka, albo jakiś korpoklepacz zarabiać, ale nie robol. A Bremerhaven to wichura w której mało kto chce mieszkać.
  • Odpowiedz
magazynier czy sprzataczka w #niemcy zarabia 2600-2800€ na rękę


@RobertPupica: coooo? Za tyle to w Niemczech pracują chyba zwierzęta, jak na magazynie nie masz minimum 4000-4500€ do ręki to nawet się nie opłaca iść do pracy.
  • Odpowiedz
@bidzej: 4500 to chyba w 2020 roku albo w DDR. U nas były podwyżki o magazynier ma 5500 ale jak zrobisz kurs na wózki to szóstka w górę
  • Odpowiedz
@erni13: a to sorry, ja już do biura awansowałem to nie wiem jak te biedaki zarabiają, teraz już 9.5k i tylko kawę piję - oczywiście darmową, z ekspresu.
  • Odpowiedz
@RobertPupica: Tak tak, praca sprzątacza jedziesz mordo z partnerką po 3-4 atach macie mieszkanie w Polsce za gotówkę. (4k euro miesięcznie w dwie osoby zaoszczędzone daje po roku ok 200 tys złotych). Ic pan w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Vraagno: No dzbanie 3600 brutto to jest 2400 na rękę na 1 klasie podatkowej xD. Chyba, że jak prezes kaczyński nie odróżniasz brutto od netto i jest ci wszystko jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz