Wpis z mikrobloga

@m__w: Na pewno trudniej wejść w nową grę. Czasami włączę raz i jak następnego dnia nie włączę, to już mi się nie chce, mimo iż to wysoko oceniony tytuł. Ja większą ochotę mam po raz trzeci przejść sprawdzoną, starą grę. Ekscytacji tak czy siak już takiej nie ma, a człowiek nie wysiedziałby dłużej niż kilka godzin dziennie, ale cóż.
  • Odpowiedz
@m__w:
W AAA nie sprawia, natomiast jeśli chodzi o indie albo produkcję malobudzetowe malych studiów to już inna bajka. Większość tych gier jest miodna
  • Odpowiedz
@m__w: ja na "depresję gracza" kupiłem sobie Switcha i zacząłem ogrywać gry Nintendo. Tak odzyskałem fun z grania. Mój PS5 i X klocek leży i się kurzy :)
  • Odpowiedz
@m__w: dosłownie tydzień temu bawiłem się świetnie w black book rozdawane za darmo na epicu
ale przynoszę inne rozwiązanie - jeżeli tak wam koledzy nie leżą komputerowe i konsolowe gry to idźcie na planszówki w waszym mieście albo wydajcie stówkę czy 150 na jakąś polecaną dla początkujących np Brzdęka Small World czy Sagrade. Nie obiecuje ale najwyżej odsprzedacie jak w ogóle nie siądzie
  • Odpowiedz
@m__w: w wieku ok. 14 lat coś zmieniło się w mojej głowie i totalnie przestały pociągać mnie gry. Tak zostało do dziś, lvl >30
  • Odpowiedz
@Let_Me_2_Be: a co? Zmienili kompletnie system przydzielania graczy i jest możliwość kicka debilnych graczy ze swojej drużyny i obarczanie jego konta minusowymi punktami od całej drużyny, która faktycznie grała? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiele lat graliśmy ze znajomymi i ile ta gra nas kosztowała nerwów, ile kłótni to głowa mała. Niestety nie gramy w ten syf od lat. Nie da się. Po prostu nie da się grać
  • Odpowiedz
@m__w Jeszcze nie 30+, ale też mi się już to przejadło, a nie brakuje mi tytułów z 500+ godzin na steamie, w tym przerażającym 6k w pewnej mobie. Tęsknię jedynie bardzo za simracingiem, ale jak się pisflacja rozpędziła musiałem sprzedać swój symulator, żeby mieć na czynsz i narazie nie udało się wystarczająco odkuć żeby wrócić do tego hobby :/
  • Odpowiedz
@m__w: A #!$%@? daj spokój. Tak bardzo chciałbym znowu mieć tą frajdę jak za dzieciaka. Komputer z 4070 TI, monitor 34 QHD, Series X i Nintendo Switch z telewizorem 4k a ja nawet nie mam ochoty odpalić jednej gry bo mi się nudzi po sekundzie.
  • Odpowiedz
Daj plusa, jeśli granie nie sprawia ci już przyjemności.


@m__w: zauważyłem że jak w danym dniu musze pracować te 8h to ni huhu mózg nie czerpie przyjemności z grania. Ale jak miałem 2 tygodnie opierdzielania się to skakałem po gierkach miedzy PC a konsolą jak głupi
  • Odpowiedz