Wpis z mikrobloga

@m__w: 36 lat. Dziś grałem w Horizon (15sty raz), wczoraj pomagałem 6 letniemu synowi budować zamek w trybie kreatywnym w Minecraft. Jaram się jak i 15 lat temu.
  • Odpowiedz
ja odkąd zacząłem walić amfetaminę nic na trzeźwo nie sprawia mi przyjemności, za to jak się nafuram gra mi się przyjemnie na równi z graniem gdy byłem dzieckiem
  • Odpowiedz
@m__w: kup se switcha serio

też tak miałem. Kupiłem switcha i od nowa się zakochałem w gierkach. Graj w gry nintendo - są najlepsze.
  • Odpowiedz
@inrzynier: Znam, dzięki. Pytanie czy znasz Ashes 2063? To darmowy mod przebudowujący całkowicie Dooma 2. To najlepszy boomer shooter w jaki grałem, jedna z niewielu gier dla których zarywałem nocki
https://www.moddb.com/mods/ashes-2063

Pierwszy epizod jest fajny, a drugi to już w ogóle jest niesamowity. Więcej featursów niż w najnowszych grach, dużo ciekawych broni często z różnymi trybami strzału, dialogi, rozwidlająca się fabuła, side-questy, pojazdy. Jak ci gaśnie latarnia w ciemnościach to naprawdę
  • Odpowiedz
@zaye93 Bez spoilerów ci powiem, że gra w zasadzie dopiero się zaczyna po pierwszym endingu. Ja też za ending B po jakimś czasie sie dopiero wziąłem, ale jak już zacząłem to już do samego końca, tak mnie wciągnęło.
  • Odpowiedz
@m__w: ja już sporo po 30-tce i nadal sporo gram chociaż mało czasu i wszystko muszę sobie dobrze zaplanować. Według mnie są złote czasy dla gier. Tytuły AAA ogrywam na kompie, gdzie obecnie wychodzi prawie wszystko (strzelanki, wszelakie strategiczne w ultrawide tradycyjnie z myszką i klawiaturą, action-RPG na padzie na projektorze). Na Switchu są miodne gry eksluzywne. Do tego kilka razy w roku przechodzę jakiegoś klasyka na PSX/PS2/GBA/WII i innych starych
  • Odpowiedz
@inrzynier:

w ashes nie grałem, ale brutal dooma mam nadzieję już ograłeś, jeśli mowa o modach?


W sumie nie grałem(tzn grałem, ale to było bardzo dawno temu i nawet za dużo nie pamiętam), ale ashes to jest coś więcej niż mod, nie wiem czy jeden asset z podstawowego dooma się ostał, bo wszystko jest pozmieniane. No tak czy siak dopisuję do listy, na ten moment przechodzę Pillars of Eternity II i
  • Odpowiedz
@Asd15: ten ashes wygląda ZAJEBISCIE, na pewno zagram, dzięki bo do tej pory z modów tylko mi brutal doom podszedł. jak skończę tyranny to zagram, bo od pillarsów 1 się odbiłem po 16h.
  • Odpowiedz
jak skończę tyranny to zagram, bo od pillarsów 1 się odbiłem po 16h.


@inrzynier: ja od Pillarsów 1 odbiłem się po 3/4 godzinach i próbowałem z 2-3 razy. Pillarsy druga część jest znacznie lepsza IMO, część to tylko mniejsze lub większe poprawki w interfejsie, gameplayu(nie zauważa się tego, ale naprawdę wszystkie te małe zmiany robią sporo) ale też klimacik jest o wiele ciekawszy. Zamiast sztampowego fantasy połączenie z piratami, co niby
  • Odpowiedz