Wpis z mikrobloga

@kubekdudek: nie kupuj krzesla bez przymiarki. napalilem sie na jakies ergo za 2,5-3k bo opinie w necie wszedzie zajebiste i ze prawie jajka lize. Znalazlem salon z krzeslami gdzie mieli takie i jakies inne tego samego producenta. ostatecznie wybralem tansze o prawie 1k bo po prostu siedzialo mi sie na nim duzo wygodniej :)
  • Odpowiedz
@kubekdudek mam ergohumana trzeci rok i bardzo sobie chwalę. Jedno miejsce delikatnie zaczęło skrzypieć po roku i z WD40 przestało. Mocno łapie sierść psa. Jak pójdziesz sprawdzać fotele w sklepach to pamiętaj też, że fotele ergonomiczne mają dosyć sporo możliwości dopasowania więc to, że na jakimś usiądziesz i jest Ci niewygodnie nie znaczy, że fotel jest #!$%@?, może wystarczy coś inaczej ustawić. Pierwszy miesiac-dwa i tak będziesz dostosowywał ustawienia pod siebie.
  • Odpowiedz
@kubekdudek: Herman Miller Aeron to jedno z najwygodniejszych krzeseł jakie używam, ale w granicach 3-3.5k też jest dużo dobrych i często równie komfortowych opcji. No ale jakiś nowy HM pewnie posłuży Ci najdłużej. Najlepiej samemu usiąść i porównać.
  • Odpowiedz
Jakie krzesło ergonomiczne polecacie do pracy przy komputerze?


@kubekdudek: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je po prostu przymierzać.

Jaki masz budżet?
Jeżeli nieograniczony to to możesz przymierzyć np.:
- Kinnarps Plus 6784 z zagłówkiem N78 (z regulacją w pełnych 3 płaszczyznach i blokadą), mechanizmem FreeFloat (z regulacją głębokości siedziska), siedziskiem tapicerowanym, oparciem tapicerowanym wysokim (z regulacją wysokości), podparciem lędźwiowym (z regulacją głębokości),
  • Odpowiedz