Wpis z mikrobloga

@Duszeczek: ja nie umiem oceniać ładne/ nie ładne, zależy od reszty ubioru, żeby wszystko do siebie pasowało i się nie gryzło. Ta sama rzecz na jednym będzie wyglądała spoko a inny będzie wyglądał jak pajac. Tu mi trochę kolorystyka nie pasuje, bo ciężko o dobór reszty ubrań żeby to wyglądało, np na zdjęciu z tymi skarpetkami i spodniami wyobrażam sobie sebixa i mi sie to nie podoba.
  • Odpowiedz
Lepiej kupić 2-3 pary w roku w jakimś hm czy innym reserved


@bojackHorsemanPatataj: ja który kupuję jakieś NB raz na dwa lata ( ͡º ͜ʖ͡º)
Rozwala, że przykład dobrego stylu okrasiłeś zdjęciem napakowanego modela na wakacjach :D Tak jakby przeciętnemu facetowi to tak samo pasowało

I sądzę, że jakbym zobaczył tak ubraną osobę, to nie chciałbym mieć z nią kontaktu.


@Chrystus: hmm, pytanie czy z
  • Odpowiedz
@Duszeczek: tak z perspektywy człowieka po trzydziestce: to są buty sportowe, wyglądają jak buty do biegania. Odpowiednie do uprawiania sportu, niepasujące do czegokolwiek innego.

No i faktycznie ładne, gdybym zobaczył że biegasz w takich butach to bym pomyślał że ładne masz buty do biegania, ale gdybym zobaczył że robisz w takich butach coś niezwiązanego z bieganiem to bym pomyślał że może przed chwilą biegałeś albo zaraz będziesz i nie zmieniłeś butów
  • Odpowiedz
@Duszeczek: są w porządku, chociaż uważam, że Kangaroos ma te buty w lepszych kolorystykach. Jeśli jest w Tobie odrobina indywidualizmu i nie chcesz chodzić w jakichś Nike'ach czy innych Adidasach jak połowa przechodniów na ulicy, to polecam zwrócić również uwagę na marki takie jak Karhu czy Saucony. Mizuno też robi bardziej casualowe modele.
  • Odpowiedz
@Duszeczek: z tymi skarpetkami wygląda to biednie. Jak dziecko z familoków co biega kraść węgiel. Ale to przez te skarpetki tak naciągnięte na te spodnie ( ͡ ͜ʖ ͡). Na sportowo byłby spoko te buty i nie miałbym złych skojarzeń
  • Odpowiedz