Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#randka #milosc
Cześć!
Mirce i Mirabelki, mam zagwozdke, która od dłuższego czasu nie daje mi spać. Mija już pół roku. Mianowicie jeżdżę do pracy firmowym autobusem z Ukrainką, która mi się strasznie podoba. Wpadła mi w oko do tego stopnia, że czuję jakby to była miłość od pierwszego wejrzenia. Nie pracujemy razem a jedynie stoimy chwilę na przystanku i potem na miejscu każdy z nas rozchodzi się w swoją stronę. Nie udało mi się jej wystalkowac póki co :/ Nie zauważyłem na jej ręku pierścionka, w dodatku jest bardzo młoda więc ja lvl 27 pomyślałem, że mógłbym podbić. Ona pracuje na produkcji a ja klikam w kąkutery. Rozchodzi się o to, że kompletnie nie mam pojęcia jak zagadać. Na przystanku zawsze stoi z jakąś dziewczyną, dosiada się też do tej samej koleżanki, oczywiście rozmawiają po ukraińsku. Co byście doradzili? Może najlepiej będzie prosto z mosto walnąć z jakiś prozaicznym pytaniem, ale co po polsku? Obawiam się, że ona słaba gada w naszym języku. Z góry dzięki za wszelkie komentarze, dodajcie mi trochę otuchy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: Mój jeden kolega zarywał do Ukrainki w pracy. Ona ciągle nie miała czasu, a potem że zima i zimno... No to jej kupił rękawiczki i szalik żeby nie miała wymówki. Tego samego wieczoru dostał telefon od "jej chłopaka", żeby się odtentegował.
Anonim (nie OP): Nawet jakby miała pierścionek (w domyślnie faceta) to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmieniła partnera :) Ludzie się pobierają, rozstają, zmieniają partnerów/partnerki. Nie ty pierwszy i nie ostatni. Wracacie razem o tej samej porze?


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
✨️ Autor wpisu (OP): @thorgoth
Serio wybrzmiały mi motylki w brzuchu odkąd 1 raz ją zobaczyłem. Specjalnie od pół roku chodzę na dalszy przystanek z którego wsiada żeby móc któregoś dnia się przełamać i zagadać z byle #!$%@?ą.
@cebekk
Wracamy tak samo, tylko ona często siada z koleżanką. Gadają między sobą po ukraińsku, nigdy nie usłyszałem polskiego, to mnie martwi. Ehh, ale jakim tekstem zarzucić? Normalnie po polsku?
@asdfghjkl
Tak by
✨️ Autor wpisu (OP): @Echo225
Rozumiem Cię, z tym, że ja od ponad pół roku główkuje jak to zrobić by nie wyjść na nachalnego i zagadać raz a dobrze. Naprawdę mi na niej zależy, ale nie będę z siebie robił jakiegoś wku@**ącego nadręczyciela w momencie gdyby dała mi kosza. Najbardziej mnie martwi, że wyczuwam jakby nie mówiła dobrze po polsku :/ Ale chce zaryzykować, nie wiem tylko z jakim tematem uderzyć