Wpis z mikrobloga

co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze na wykopie „pracuje” duża farma ruskich troli. Powinny się tym zainteresować służby


@Pasterz30: najpierw niech się przyjrzą tej farmie, która jest całkiem jawna. Błazenman wciąż pozostaje niezbanowany mimo, że 24h na dobę 7 dni w tygodniu spamuje ukraińską propagandą.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: ja #!$%@?, wykopki XDDDD jak ja Was #!$%@? nienawidzę. Jakiś owczy pęd do wydawania wyroków. #!$%@? było widać na tym filmiku, nagle jakieś cięcie, nie wiadomo co się działo pomiędzy. Ale oni już wyrok wydali. #!$%@?ć Was
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Użytkowanik który tam był: @Slavian4k mówi, że składał doniesienie na pobicie, a policja, że nikt niczego nie składał. Jeśli nie mówią w tej kwestii prawdy, to jaką można mieć pewność, że rzeczywiscie to byli Gruzini a nie Ukraincy albo nie wiem Azerowie?
  • Odpowiedz
  • 4
@Betoniarka69: o, teraz syndrom wyparcia i oblężonej twierdzy. A ja Ci powiem ze tez tam byłem i zaraz po tej akcji widziałem jak ci „Gruzini” wsiedli do czarnej Wołgi na ruskich blachach i co?
  • Odpowiedz
@Pasterz30: ale na nagraniu jest udokumentowane pobicie, a sam przyjazd policji, spisanie ich i pojechanie bez zrobienia czegokolwiek innego byl juz opisany przez niego wczoraj (a filmik tego nie zawiera) i policja potwierdziala dzis, ze sie tak zachowala w stosunku do agresorow, wiec on musial tam byc.
  • Odpowiedz
@Pasterz30:

na wykopie „pracuje” duża farma ruskich troli


Jestem pewien, że jest po równo po obu stronach xD Codziennie widzę takie odklejki ukro- i rusofilskie, że nie wierzę, że zdrowy na umyśle człowiek byłby w stanie coś takiego z siebie wysrać. Żadna agentura nie odpuściłaby sobie potencjału, jaki płynie z prania mózgu ludziom, tym bardziej jeśli widzi, że ta druga strona gospodaruje ten obszar. To tak jakby zrezygnować z działań
  • Odpowiedz
Hahahaha i jak tam fajnokonfiarze... ekhem fajnokremlacy? Znowu wzięliście baita po same kule XDD no ale to przecież wy wyłączyliście TV i włączyliście myślenie, więc zero zdziwienia XDDD
  • Odpowiedz
  • 4
@Pasterz30 Gruzini chodząc z ukraińskimi flagami, porozumiewający się między sobą po ukraińsku biją Polaków za niechęć do wypowiedzenia "Slava Ukrainie" #notakbylo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Służby jak najbardziej aktywnie działąją w internecie ale bardziej są skupieni na działalności politycznej. Natomiast ostatnie czego bym chciał, to żeby ścigać ludzie za ich opinie.

Wykop to syf i siedlisko patologii, to naturalnie, że będzie tu mnóstwo ludzi, którzy będą chcieli powiedzieć coś kontrowersyjnego, o tak tylko dla zasady.
  • Odpowiedz